Predaje hodiniek Apple Watch už viac menej klopú na dvere a používatelia sa postupne pripravujú na kúpu nových hodiniek. Tieto hodinky by sa však patrilo aj odložiť na nejaký ten stojan počas toho, ako ich budeme nabíjať. O to sa so svojim novým stojanom môže postarať napríklad spoločnosť Nomand. Vyzerá skvelo!

Jednoduchosť a elegantnosť

To sú dva slová, ktoré vystihujú hodinky Apple Watch. V spoločnosti Nomand si to pravdepodobne vzali k srdcu a vytvorili stojan, ktorý je naozaj nádherný a poteší pravdepodobne každého majiteľa inteligentných hodiniek. Tento stojan je vyrobený z jednoduchej konštrukcie, no ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása, a tak sa na ňom hodinky nádherne vynímajú. Tento stojan umožní aj nabíjanie, no pravdepodobne nie také, ako by ste predpokladali. Nabíjačka totiž nebude jeho súčasťou. Do stojana si budete musieť „nainštalovať“ vašu originálnu nabíjačku, ktorú dostanete priamo k hodinkám.

Celý princíp by však mal byť veľmi jednoduchý. Pokiaľ sa vám tento stojan zapáčil, pripravte si asi 60$. Azda najzaujímavejšia vec je fakt, že spoločnosť ho predáva v dvoch farbách a to v Space Gray (vesmírne šedá) a Silver (strieborná).

Zdroj: Hellonomad.com

Prečítajte si tiež  V roku 2022 uvidíme 3 nové Apple Watch vrátane modelu SE 2 a tiež "Explorer Edition" - čo všetko prinesú?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.