Predstavte si, že zaplatíte nemalé peniaze za nový počítač zo stajne Apple a namiesto bezchybného vizuálu obdržíte krivý nepodarok. S touto skúsenosťou sa nedávno podelil youtuber iPhonedo na svojom kanáli.

Po vytiahnutí iMacu z krabice bolo už na prvý pohľad jasné, že jedna strana monitoru je položená vyššie, ako tá druhá. Aby toho nebolo málo, rozdiel potvrdil aj meraním pomocou pravítka. Ako to už u obdobných problémov býva, postupne sa začali pripájať aj ďalší členovia jablkovej komunity, ktorí sa stretli s rovnakým problémom.

- Reklama -

iMac

Oficiálne stanovisko firmy k tejto problematike ešte nepoznáme, nakoľko prípadov je zatiaľ málo. Dúfame, že naši čitatelia, ktorí sa potešili modelom iMac s čipom M1 sa tomuto problému vyhnú a nový počítač si užijú v plnej paráde.

iMac

Video, ktoré popisuje nešťastnú skúsenosť youtubera spolu s objasnením si môžete pozrieť v nasledujúcom odkaze:

Ak máte akékoľvek podobné skúsenosti s novým iMacom 24″, pokojne nám o nich dajte vedieť v komentároch. Budeme radi za všetky poznatky a informácie, o ktoré sa s nami podelíte.

- Reklama -
ZDROJyoutube
Redaktor a autor obsahu na svetapple.sk, no hlavne veľký fanúšik firmy Apple a jej ideológie. Okrem noviniek z jablkového sveta patrí medzi moje záujmy aj videoherná sféra, hudba a cestovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here