Dnes bude predstavená nová generácia iPhonu X, iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus. Sú to asi tri najočakávanejšie produkty na ktoré sa už veľmi tešíme ale nevyhneme sa ani príchodu novej Apple TV 4K či hodiniek Apple Watch Series 3. Konferencia bude naozaj bohatá a už vieme prakticky o všetkých predstavených produktoch. Alebo do skladačky predsa len ešte niečo chýba? Možno, že aj áno. Na internete sa totižto objavili informácie ohľadom nového iPodu Touch. Mal by sa nazývať iPod 8 a priniesť jednu z najočakávanejších noviniek iPhonu X. Čo to bude? 

iPod 8

Hoci nič nie je potvrdené, nové informácie, ktoré boli objavené v iOS 11 Golden Master naznačujú, že by sme sa teoreticky mohli dočkať ďalšej generácie iPodu, ktorý bol len pred niekoľkými mesiacmi (žiaľ) odsúdený na smrť. Novinky hovoria nie len o novom produkte ako takom ale aj o funkcií Face ID, ktorá by mala byť najväčším lákadlom pre iPhone X. Nevieme síce či tu očakávať napríklad aj displej na celej prednej strane avšak iPod Touch bol vždy dobrá alternatíva k iPhonu pre tých, ktorý skrátka iPhone nepotrebovali, no chceli mať jeho funkcie za zlomkovú cenu.

- Reklama -

Samozrejme všetko to môžu byť len kódy, ktoré nakoniec nič nebudú znamenať a iPodu Touch alebo skôr iPodu 8 sa nikdy nedočkáme. Zvláštne je ale to, že sa tu objavil príkaz, ktorý píše jasne „Odomknite váš iPod vašou tvárou“. To už je moc konkrétny signál na to aby to nebola pravda. Samozrejme, treba tu mať aj určitú rezervu. Možno, že sa iPodu 8 nedočkáme zajtra ale Apple ho predstaví vrámci inej Keynote, teoreticky ešte koncom tohto roka. To všetko ukáže čas. Každopádne niečo s iPodom priamo v Cupertine zmýšľajú a je možné, že tento „trademark“ ešte stále nie je mŕtvy.

Vzhľadom na to, že sa posledné mesiace celý svet upriamil práve na nové iPhony a na ostatné produkty mierne pozabudol, nečudovali by sme sa, keby sme sa iPodu 8 dočkali už zajtra.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ipod 8

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.