V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikací, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Draw Pad Pro

Ak patríte medzi vášnivých maliarov a kreslenie patrí medzi vaše najväčšie záľuby, tak táto aplikácia je tu práve pre vás. Vďaka nej si budete môcť na svojom iPade či iPhone kresliť skutočne čo len budete chcieť, všetko, čo sa vám bude práve premietať v hlave.

- Reklama -

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Draw Pad Pro : Amazing Notepads and Sketchbooks! – Fishington Studios

Pôvodná cena: 2,99$

2. Keyboard Sound

Nebaví vás počúvať pri písaní na vašom iOS zariadení stále len to isté klikanie? Ak je tomu tak, táto aplikácia je tu práve pre vás. Jedná sa o akýsi typ klávesnice, kde si môžete nastaviť to, aký zvuk bude vydávať klávesnica pri písaní.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Keyboard Sound – Customize Typing, Clicks Tone – Loi Nguyen Van

Pôvodná cena: 0,99$

3. PowerUp

Opäť sa v našom rebríčku objavila skvelá fotoaplikácia. Zaujímavá retro appka, vďaka ktorej sa vrátite o určitý čas späť. Obsahuje totiž rôzne filtre, ktoré v reálnom čase upravia vašu fotografiu do 8-bitovej grafiky.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: PowerUp – Retro 8-bit Video Game Camera – sushiGrass

Pôvodná cena: 0,99$

4. Sports Stopwatch

Zas sa nám v rebríčku vyskytla aplikácia pre ľudí, ktorý chcú žiť zdravým životným štýlom a cvičiť. Ak radi beháte alebo niekoho trénujete tak táto aplikácia sa vám bude určite hodiť. Umožňuje totiž presné meranie spolu s analýzou výkonnosti bežeckých kôl.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Sports Stopwatch – Lordtechy

Pôvodná cena: 0,99$

5. MIHTool Pro

Veľmi zaujímavá aplikácia, ktorú ocenia hlavne pokročilí užívatelia alebo vývojári web stránok. Aplikácia totiž pomáha vyriešiť problémy s lagovaním webových stránok na úrovni ich kódovania.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: MIHTool Pro – Web Debugger – Gaolu Li

Pôvodná cena: 2,99$

 

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.