Apple pravdepodobne predstaví nový nabíjací adaptér pre USB. Aj napriek tomu, že má jemne pozmenený dizajn, nepôjde o žiadnu novinku. Podobný adaptér sa už totiž predáva v Austrálii.

Takmer totožné

Na porovnávacej fotografií dole môžme vidieť, že adaptéry sú takmer totožné, jediná vec čo ich rozlišuje sú iné konektory na koncoch, ktoré sa odlišujú tým, v akej krajine budú predávané. Celkovo však ide o veľmi ľahkú zmenu. „Nový“ adaptér sa dočkal jemného zaoblenia rohov, či dvoch malých „preliačiniek“ na bokoch, vďaka ktorým by sa mal vyťahovať zo zásuvky omnoho jednoduchšie ako jeho predchodca. Podľa všetkého však neponúka špeciálny konektor pre reverzné USB.

comapre
Na ľavej strane nájdeme austrálsky adaptér, na strane pravej zasa údajný americký – svetapple.sk

„Designed by Apple in California“

Stojí na štítku, ktorý nájdeme nalepený priamo na adaptéri. Je teda veľmi pravdepodobné, že ho Američania nájdu v krabici s príslušenstvom už 19. septembra, kedy má oficiálne vstúpiť do predaja nový iPhone 6. Zdroj taktiež uviedol, že Apple pravdepodobne ešte nepredstaví reverzné USB a budeme si naň musiť počkať minimálne do budúceho roka!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.