V Apple nemajú na výber a musia budovať Apple TV+ postupne. Kvôli veľkej kritike z nedostatku obsahu by sa ale mali poponáhľať. Už tento týždeň sa dočkáme nového seriálu, o ktorom sme písali v tomto článku. „Mythic Quest: Raven’s Banquet“ zverejnil ďalší trailer.

Nový trailer k seriálu „Mythic Quest: Raven’s Banquet“ na Apple TV+.

Ako sa ukazuje, nový snímok z dielne Apple TV+ sa pomaly ale isto blíži. Dočkať by sa ho mali v službe oficiálne 7. februára 2020, teda tento piatok. Celý seriál by mal mať komediálny podtón a bude sa točiť okolo vývoja hry.

Za seriálom bude stáť Rob McElhenney a Charlie Day. Prvý menovaný z dvojice si dokonca v snímku zahrá. Nepôjde ale o žiadne rozsiahle dielo. Dokopy bude dostupných 9 polhodinových dielov, z ktorých každý pribudne raz za týždeň (vždy v piatok). Nebude tu teda opäť presýtené množstvo obsahu, ktoré je v prípade stramovacej platformy doslova nutnosťou.

Apple zverejnilo upútavku na nový seriál "Mythic Quest" pre Apple TV+.
Nový trailer k seriálu „Mythic Quest: Raven’s Banquet“ na Apple TV+.

Na druhú stranu ale môžeme povedať, že Apple evidentne stále pracuje na tom, aby sa so službou postupne etabloval na trhu. Vrámci ročného bezplatného členstva nám to príde ako fajn, ponuka, aj keď tu nie je moc obsahu. Ľudia si po čase na službu zvyknú a akonáhle sa z nich stanú platiaci používatelia (pretože si budú chcieť pozrieť ďalšie série svojich obľúbených seriálov), Apple bude môcť do obsahu investovať podstatne viac prostriedkov ako dnes.

Nechajme sa teda do budúcnosti prekvapiť. Služba nám podľa nášho názoru stále má čo ponúknuť. Treba si len počkať na tú správnu chvíľu. Dnes je to stále len taká beta verzia toho, ako by to asi malo vyzerať.

Prečítajte si tiež  Prvý 5G modem od Apple dorazí o 2 roky. V tomto iPhone by ste ho zrejme nečakali
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.