Oznámenie mobilného titulu z univerza Battlefield nie je žiadnou novinkou. Hra sľubovala svoj príchod ešte v roku 2021, čo sa nakoniec splnilo iba vo forme testovania v rámci systému Android koncom minulého roka. Teraz sa však objavujú novinky, ktoré približujú nielen čerstvú vlnu beta testingu na mobilnej platforme, ale aj ďalšie informácie týkajúce sa obsahu hry.

Prečítajte si tiež  Ak používate pri hraní na iPhone či iPade herný ovládač DualSense, táto vychytávka vás poteší

Hra je momentálne dostupná pre pred-registráciu ako pre Android, tak aj pre systém iOS. Nové beta testy by sa mali v najbližších týždňoch týkať Indie a niekoľkých ďalších ázijských štátov. Následne by sa skúšobná verzia mala objaviť aj pre obyvateľov Európy.

Battlefield Mobile bude mať za úlohu priamo konkurovať hrám ako Call of Duty či PUBG fungujúcich na platforme mobilných telefónov. Každého zanieteného hráča by určite viac potešil nový dodatok vo forme AAA titulu pre konzoly či PC, čo v prípade Battlefieldu 2042 nedopadlo až tak pozitívne, aspoň čo sa týka recenzií a odozvy zo strany hráčskej komunity.

Battlefield MobileBattlefield Mobile

Mobilný Battlefield zatiaľ disponuje štvoricou herných máp v zložení operation Metro, Grand Bazaar, Lofoten a Antelope. Prostredie boja budem môcť navštíviť v herných režimoch Rush, Conquest, Frontline a Tutorial, ktoré sú zatiaľ oficiálne potvrdené tvorcovským štúdiom.

Electronic Arts ani DICE zatiaľ bližšie nekonkretizovali, kedy by sme sa hry na iPhonoch či iPadoch oficiálne mali dočkať. Hra je však stále vo fáze testovania, preto si ešte chvíľu budeme musieť počkať. Pozrite si gameplay ukážku z hry Battlefield Mobile v nasledujúcom videu.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -