Pripravované jablkové systémy iOS 15.4 a iPadOS 15.4 by nám už čoskoro mali priniesť hneď niekoľko nových funkcií. Okrem nových emotikonov alebo funkcie Face ID s rúškom si na svoje prídu aj nadšenci hier a majiteľov bezdrôtových herných ovládačov DualSense, určených pre konzolu PlayStation 5.

Prečítajte si tiež  Vyskúšali sme službu Microsoft xCloud. Jedná sa o budúcnosť herného priemyslu?

Nadchádzajúca verzia iOS 15.4 a iPadOS 15.4 podporovať funkcie adaptívnych triggerov DualSense, ktoré priblížia herný zážitok na iPhone a iPade tomu, ako sa používa ovládač na natívnej konzole. Ovládač DualSense je doposiaľ najrevolučnejším gamepadom, ktorý vďaka haptickej odozve a tlakovým spúšťam mení používanie zadných tlačidiel R2 a L2 v závislosti od herných nastavení.

Systém iOS 15.4 je stále vo fáze vývojárskeho beta testovania a zatiaľ nedostal oficiálny dátum vydania. Už čoskoro by ale Apple malo spustiť novú otvorenú betu pre verejnosť, v ktorej si budete môcť funkciu vyskúšať po stiahnutí profilu zaregistrovaní sa do oficiálneho Apple Beta Developer Programu.

DualSense

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -