Ak chcete patriť medzi prvých, kto si na Slovensku vyskúša nový iMac s 24″ displejom a prepracovaným dizajnom, iPad Pro M1 či vylepšenú Apple TV 4K, tak neváhajte a čo najskôr uzavrite predobjednávku u autorizovaného predajcu m:zone.

Zariadenia budú naskladnené už čoskoro a v prípade predobjednávok máte vysokú šancu, že sa ku ním dostanete hneď v prvý deň predaja. Ako sme upozorňovali napríklad aj včera, spoločnosť Apple očakáva v dohľadnej dobe problémy v dodávateľských reťazcoch, kvôli nedostatku komponentov (kríza v oblasti polovodičov). Všetko by sa malo najviac prejaviť počas nasledujúcich troch mesiacoch.

- Reklama -

Ak teda nechcete čakať podobne, ako mnohí fanúšikovia na svoj iPhone 12, respektíve iPhone 12 Pro / 12 Pro Max (nám do redakcie dorazil až po piatich mesiacoch), nenechávajte nákup na poslednú chvíľu.

Do pozornosti ešte dávame, že od dnešného dňa si môžete v m:zone zakúpiť napríklad aj AirTag či fialový iPhone 12 a iPhone 12 mini. Príjemnou správou je, že na smartfóny sa v súčasnosti vzťahuje niekoľkopercentná zľava.

Tieto produkty sa dajú oddnes predobjednať:

  • Nový iMac 24″ si môžete predobjednať tu
  • Nový iPad Pro M1 si môžete predobjednať tu
  • Novú Apple TV 4K si môžete predobjednať tu
  • Samostatný ovládač pre Apple TV 4K si môžete predobjenať tu

Tieto produkty si môžete objednať:

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.