Vyzerá to tak, že technologický gigant ukáže iPhone 12 v následujúcich troch týždňoch. S touto informáciou prišiel pôvodne AppleInsider a teraz ju potvrdil aj prestížny MacRumors. Dátumy sa zhodujú.

iPhone 12 – 13. októbra

Spoločnosť Apple chystá ďalší event. Opäť bude prebiehať online formou a tentokrát uvidíme aj iPhone 12. Novinka sa predvedie v štyroch verziách a troch veľkostiach. Zákazníci budú mať na výber z viacerých kapacít a farebných/materiálových prevedení.

Podľa portálu Macrumors, ktorý patrí medzi najrenomovanejšie v súvislosti so spoločnosťou Apple, príde iPhone 12 už 13. októbra. Tento dátum bol potvrdený dôveryhodným zdrojom pochádzajúcim od mobilného operátora z Veľkej Británie.

Technologický gigant zverejní prezentáciu (pravdepodobne o 19:00) v utorok a v piatok začnú predobjednávky (16. október). Prví zákazníci získajú svoje nové smartfóny až o týždeň neskôr a teda 23. októbra. Za meškanie môžu problémy v dodávateľských reťazcoch (spôsobené pandémiou).

Momentálne nie je jasné, ako to bude s dostupnosťou. Viacero leakerov uviedlo, že iPhone 12 budeme zozačiatku nakupovať iba v dvoch verziách a zvyšok ponuky sa doplní v novembri.

Pokiaľ Apple ohlási nový event rovnako ako minule, oficiálnej pozvánky sa dočkáme 5. októbra 2020 (7 dní pred konaním udalosti). Všetko budeme podrobne monitorovať.

Predbežný časový harmonogram:

  • Predstavenie iPhonu 12 (+ ďalšie produkty) – 13. október (utorok) 2020
  • Predobjednávky iPhonu 12 – 16. október (piatok) 2020
  • Začiatok predaja iPhonu 12 – 23. október (piatok) 2020

Poznámka: Zatiaľ sa jedná o neoficiálne údaje, takže ich treba brať s istou rezervou. Dátumy potvrdili dva prestížne magazíny a jeden presný leaker. Prikladáme im tak minimálne 80% dôveryhodnosť. Ako ale viete, Apple môže niekedy prekvapiť.

zdroj

Prečítajte si tiež  Čo je nové v iOS 10.2.1?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -