Prvý tohtoročný event máme za sebou. Apple nám predviedlo hodinky a iPady. Ako iste viete, ani zďaleka to nie je všetko a už čoskoro uvidíme aj iPhone 12 v štyroch samostatných prevedeniach. Dnešný únik naznačuje, že by sa mohol ukázať 13. októbra 2020.

iPhone 12 a jeho predstavenie

Prakticky od vypuknutia pandémie sa špekuluje, že iPhone 12 bude meškať. Tieto teórie nám potvrdila septembrová udalosť, na ktorej zariadenie chýbalo.

Celý technologický svet sa teraz pýta, kedy uvidíme smartfón od jablkovej spoločnosti. Aj keď nepoznáme oficiálnu odpoveď, Appleinsider sa postaral o možné prezradenie dátumu.

Zahraničný magazín sa opiera o svoj zdroj u Holandského dopravcu. Ten tvrdí, že novinky sa predvedú už 13. októbra (utorok). O tri dni neskôr (16. októbra – piatok) začnú predobjednávky. Podľa všetkého sa jedná o kvalitného informátora, ináč by o takýchto „citlivých skutočnostiach“ prestížny web nenapísal.

Všetky informácie v podstate súhlasia s únikom (od Jona Prossera), o ktorom sme písali ešte v polovici augusta. iPhone 12 mal prísť 13-14. októbra a predobjednávky 16. októbra. Spustenie predaja bolo odhadované na 23. októbra.

Momentálne nie je jasné, ako to bude s dostupnosťou. Hoci iPhone 12 už dnes zásadne mešká, neznamená to, že sa k nemu dostanete bezprostredne po uvedení na trh.

Niektoré zdroje špekulujú, že najprv budú v ponuke len dva modely a neskôr (pravdepodobne až v novembri) ich doplnia zvyšné verzie.

Každý iPhone 12 dostane podporu 5G siete, výkonný procesor Apple A14 Bionic, OLED displej, minimálne 2 šošovky fotoaparátu na zadnej strane, hranatý dizajn a mnoho ďalšieho…

Cena by mala štartovať na podobnej úrovni ako minulý rok, no v krabici neočakávajte nabíjací adaptér a ani slúchadlá EarPods. Tešíte sa alebo „dvanástku“ vynecháte? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj

Prečítajte si tiež  iPhone vás nebude sledovať, keď si to vyslovene neprajete.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.