Prvý tohtoročný event máme za sebou. Apple nám predviedlo hodinky a iPady. Ako iste viete, ani zďaleka to nie je všetko a už čoskoro uvidíme aj iPhone 12 v štyroch samostatných prevedeniach. Dnešný únik naznačuje, že by sa mohol ukázať 13. októbra 2020.

iPhone 12 a jeho predstavenie

Prakticky od vypuknutia pandémie sa špekuluje, že iPhone 12 bude meškať. Tieto teórie nám potvrdila septembrová udalosť, na ktorej zariadenie chýbalo.

- Reklama -

Celý technologický svet sa teraz pýta, kedy uvidíme smartfón od jablkovej spoločnosti. Aj keď nepoznáme oficiálnu odpoveď, Appleinsider sa postaral o možné prezradenie dátumu.

Zahraničný magazín sa opiera o svoj zdroj u Holandského dopravcu. Ten tvrdí, že novinky sa predvedú už 13. októbra (utorok). O tri dni neskôr (16. októbra – piatok) začnú predobjednávky. Podľa všetkého sa jedná o kvalitného informátora, ináč by o takýchto „citlivých skutočnostiach“ prestížny web nenapísal.

Všetky informácie v podstate súhlasia s únikom (od Jona Prossera), o ktorom sme písali ešte v polovici augusta. iPhone 12 mal prísť 13-14. októbra a predobjednávky 16. októbra. Spustenie predaja bolo odhadované na 23. októbra.

Momentálne nie je jasné, ako to bude s dostupnosťou. Hoci iPhone 12 už dnes zásadne mešká, neznamená to, že sa k nemu dostanete bezprostredne po uvedení na trh.

Niektoré zdroje špekulujú, že najprv budú v ponuke len dva modely a neskôr (pravdepodobne až v novembri) ich doplnia zvyšné verzie.

Každý iPhone 12 dostane podporu 5G siete, výkonný procesor Apple A14 Bionic, OLED displej, minimálne 2 šošovky fotoaparátu na zadnej strane, hranatý dizajn a mnoho ďalšieho…

Cena by mala štartovať na podobnej úrovni ako minulý rok, no v krabici neočakávajte nabíjací adaptér a ani slúchadlá EarPods. Tešíte sa alebo „dvanástku“ vynecháte? Dajte nám vedieť v komentároch.

zdroj

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.