Pamätáte si na legendárnu spoločnosť Nokia? Táto firma dodnes funguje a najnovšie oznámila, že po prvýkrát za takmer 60 rokov svojho fungovania bude meniť celkovú identitu značky vrátane loga. Dôvodom tohto kroku je podľa agentúry Reuters to, že výrobca telekomunikačných zariadení sa začína zameriavať na agresívny rast.

Nokia už svoje nové logo predstavila a pri prvom pohľade naň musíme skonštatovať, že to je vcelku výrazná zmena. Spoločnosť si zachováva svoju „typografickú identitu“ čo znamená, že ju bude naďalej prezentovať nápis Nokia. Po novom však logo prichádza o svoju ikonickú modrú farbu a rovnako sa zásadným spôsobom zmenil aj font, ktorý pôsobí oveľa modernejším dojmom.

„Bola tu asociácia so smartfónmi a dnes sme spoločnosť zaoberajúca sa obchodnými technológiami,“ povedal v rozhovore pre agentúru Reuters výkonný riaditeľ Pekka Lundmark.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA


Hoci sa Nokia ešte stále snaží rozvíjať svoje podnikanie v oblasti poskytovania služieb zákazníkom a rovnako tak predstavuje aj vlastné mobilné zariadenia, dnes ide primárne o spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj zariadení iným podnikom.

Ide najmä o technológie súvisiace s 5G sieťami alebo špeciálne zariadenia, ktoré sú určené pre automatizované v továrňach.

Pozrite si nové logo spoločnosti Nokia a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páči. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nový iPad Pro môže dostať obrovské logo. Bude to mať svoj funkčný dôvod!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -