Hodinky Garmin nemusia byť iba extrémne drahé. Spoločnosť ponúka aj dostupnejšie modely, ktoré sú plné vynikajúcich funkcií. Dnes sa pozrieme na Garmin Forerunner 255, ktoré sa dostali do zaujímavých cenových zvýhodnení. Na tomto modeli ušetríte pomerne veľa peňazí, pričom najlacnejšie ponuky nájdete po kliknutí na tento odkaz. Garmin Forerunner 255 sú dokonca lacnejšie, ako základné Apple Watch SE.

Aby sme vám tieto hodinky trochu priblížili, zariadenie má 46 mm MIP transflektívny displej s ovládaním v slovenskom jazyku. Keďže sú hodinky určené predovšetkým na šport, ponúknu vám špičkovú senzorovú výbavu. Ich súčasťou je napríklad GPS, meranie tepu, schopnosť monitorovať spánok, krokomer, barometer, oxymeter a veľa ďalšieho. Rovnako tak môžete prostredníctvom technológie Garmin Pay platiť za pomoci zabudovaného NFC a užívať si vynikajúcu navigáciu.

Výrobca uvádza, že Garmin Forerunner 255 sú ako stvorené na beh, čo vyplýva aj z ich názvu. Rovnako tak si ich však môžete zobrať aj na bicykel, cvičenie jogy alebo dokonca plávanie. Zabezpečuje to vodeodolnosť 50M (5 ATM), ktorú môžeme označiť za štandard.

No a čo cena? Garmin Forerunner 255 sa bežne predávajú aj za 350 € no vy ich môžete získať oveľa lacnejšie. Na Slovensku štartuje ich cena už na úrovni 296,2 €, čo si overíte tu. K dispozícii ich má viacero predajcov, takže výber zostáva len na vás. Ak sa však chcete venovať športom, toto je skvelá voľba, s ktorou určite nič nepokazíte. Veď nie nadarmo používajú profesionáli práve zariadenia od spoločnosti Garmin.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Hodinky vydržia pri špeciálnom inteligentnom režime až 10 – 14 dní na jedno nabitie, čím absolútne prekonávajú Apple Watch od spoločnosti Apple so štandardnou 18 hodinovou výdržou. Taktiež sú plne kompatibilné s platformami iOS aj Android a s vašim zariadením sa spárujú prostredníctvom šikovnej aplikácie.

Na záver už treba iba dodať, že Garmin Forerunner 255 vážia 49 gramov, vďaka čomu sa vám budú veľmi pohodlne nosiť na ruke, či už pri bežnej alebo náročnejšej aktivite. Ak teda chcete kvalitný produkt od spoločnosti Garmin, nad týmto modelom neváhajte. Absolútne najlacnejšie ho zoženiete u týchto predajcov.

Garmin Forerunner 255
Zdroj: YouTube / DesFit (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -