O spoločnosti Apple sa v poslednej dobe veľa diskutuje. Mnohí skalní fanúšikovia sú skeptický ohľadom súčasného stavu firmy a nie sú si istý, či chcú pri nej ostať aj dnes. Pozrite si video “Petr Mára: “Kde je dnes Apple?””. To vám veľmi pekne povie, prečo je sitácia taká aká je.

Petr Mára: “Kde je dnes Apple?”

Petr Mára pracuje vrámci Českej Republiky ako ambasádor spoločnosti Apple. Patrí medzi tých, ktorí skutočne firme rozumejú a vedia objektívne zhodnotiť nie len jednotlivé produkty ale aj to v akom stave sa v súčasnosti nachádza. Práve to je téma do diskusie, ktorú si denne pokladajú aj naši čitatelia v komentároch a na sociálnych sieťach.

Podľa nich firma nie je to čo bývala a napríklad nové produkty ako iPhony sú skôr sklamaním. Vrelo odporúčame pozrieť si tento niečo viac ako 15 minútový vlog, v ktorom vám Petr pekne vysvetlí fungovanie Applu od začiatkov 90-tých rokov, kedy spoločnosť predstavila napríklad zariadenie Newton (predchodca iPadu) či napríklad prvý iPod s cenovkou 499$ a iPhone z roku 2007.

Niekedy sa treba pozrieť na veci aj z opačnej stránky. Apple na to už nebude chodiť iba pomocou produktov ale po novom aj vrámci služieb. Je to jednoducho budúcnosť, ktorej sa žiadna technologická spoločnosť nemôže vyhnúť.

- Reklama -

zdroj: YouTube

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here