Pokiaľ vás zaujíma názor na poslednú Apple konferenciu od niekoho, kto tomu skutočne rozumie, Petr Mára komentuje WWDC19. Na tejto konferencií sme mohli vidieť okrem iného nový operačný systém iOS 13, iPadOS, Mac Pro a mnoho ďalšieho. Je Apple opäť na vrchole?

Petr Mára komentuje WWDC19

Apple mal svoju poslednú konferenciu neuveriteľne nabitú. Sám Petr to komentuje tak, že sa človek pri sledovaní vôbec nenudil nakoľko vychádzala jedna novinka za druhou. Pre niekoho môže byť predstavovanie (najmä softwaru) pomerne únavné. Tak ako ale Petr Mára komentuje WWDC19, tento rok to bolo celkom inak.

- Reklama -

Všetky funkcie, ktoré sme mali možnosť vidieť spomeniem napríklad „Sign In with Apple“, novinky v operačnom systéme iOS 13, ktorých je požehnane (Dark Mode, šetrenie batérie a pod.) Prepracovaný iPadOS, vďaka ktorému by mohol tento jablkový tablet opäť získať obrovskú dávku popularity, no a zabudnúť samozrejme nemôžeme ani na Mac Pro, ktorý okamžite získal prezývku „strúhadla na syr“.

Tento počítač je pravdepodobne najvýkonnejším sériovo vyrábaným desktopom na svete a vo vrcholnej konfigurácií môže jeho cena vyletieť na vyše 50 000$ čomu sa ale nemusíme čudovať, keďže len displej so stojanom stoja spolu 5,999$. To ale podľa Petra Máry nebolo tým najdôležitejším.

https://youtu.be/5ZCTDL1rAQ0

Pozrite si preto jeho 20 minútové video, v ktorom sa dozviete všetko dôležité či už ste konferenciu sledovali alebo nie. Jedná sa o osobu, ktorá má neuveriteľný prehľad o všetkom, čo sa vo svete Applu deje a pokiaľ vás zaujíma táto značka a jej filozofia, oplatí sa ho počúvať.

Pozrite si aj iné videá

Pokiaľ sa už dostanete na jeho kanál, nezabudnite si pozrieť aj iné videá, ktoré by vás mohli zaujímať. To, že Petr Mára komentuje WWDC19 je len zlomok zaujímavých vecí, o ktorých hovorí. Napríklad si sám zakúpil Tesla Model 3 aby na vlastnej koži pocítil aké je to žiť s elektromobilom a pomocou svojho seriálu túto myšlienku zdieľa na internete. Nejdeme vás už ale rušiť. Pohodlne sa usaďte a sledujte video….

Petr Mára komentuje WWDC19. Je Apple opäť na vrchole? - svetapple.sk
Petr Mára komentuje WWDC19. Je Apple opäť na vrchole? – svetapple.sk

zdroj: YouTube

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJyoutube
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.