Petr Mára patrí medzi najlepších youtuberov, ktorí majú pod palcom celú produktovú radu spoločnosti Apple. Dnes sa mu do rúk dostalo mimoriadne zaujímavé zariadenie a to Apple Watch Series 5. Pozrite sa na to, ako Petr Mára rozbaľuje nové hodinky.

Petr Mára rozbaľuje Apple Watch Series 5.

Len prednedávnom sme vám priniesli informáciu o tom, ako Petr Mára rozbaluje najnovší iPhone 11 Pro. Dnes sa tento známy YouTuber vybral inou cestou. Do rúk sa mu konkrétne dostali nové hodinky Apple Watch Series 5. Ide o čiernu hliníkovú verziu s čiernym (alebo antracitovým) gumeným náramkom.

Na videu samozrejme môžete vidieť to aké nádherné balenia Apple robí pre každý jeden produkt. Špeciálne pri Apple Watch si dáva veľmi záležať na tom aby bol unboxing čo najväčším zážitkom. Dokonca aj samotné zariadenie nájdeme v puzdierku, ktoré má v prvom rade zabezpečiť jeho bezpečný prevoz z továrne až budúcemu majiteľovi. Okrem iného nájdeme v balení samozrejme aj klasickú magnetickú bezdrôtovú nabíjačku.

Na tú sme už zvyknutí a ak ste očakávali, že tu Apple zmení USB, mýlili ste sa. Tak ako sa predpokladalo aj v tomto prípade je na konci káblika USB-A a nie USB-C ako by sa to už konečne patrilo.

- Reklama -

Toto je menšia kritika. Nechápeme, prečo Apple automaticky nepoužíva už nový štandard. Veď ešte v roku 2015 ho predstavilo v 12″ MacBooku medzi prvými. Práve Apple je tá spoločnosť, ktorá sa snaží nové pripojenie rozšíriť. Prečo ho teda nerozširuje všade? To je otázka, na ktorej odpoveď si budeme musieť asi ešte chvíľu počkať.

Na záver článku už len dodáme, že by nemalo trvať dlho, kým Petr Mára urobí rozsiahlejšiu recenziu nových hodiniek a odpovie nám na otázky týkajúce sa výdrže batérie počas bežného dňa. Apple Watch Series 5 sú určite veľmi lákavým zariadením a ak máte model Series 3 prípadne starší, určite stojí za to zvážiť jeho nákup…

Petr Mára rozbaľuje Apple Watch Series 5. Aké sú jeho prvé pocity?
Petr Mára rozbaľuje Apple Watch Series 5. Aké sú jeho prvé pocity?
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here