Petr Mára patrí medzi najlepších youtuberov, ktorí majú pod palcom celú produktovú radu spoločnosti Apple. Dnes sa mu do rúk dostalo pravdepodobne najžiadanejšie zariadenie model 11 Pro. Pozrite sa na to, ako Petr Mára rozbaľuje nový iPhone.

Petr Mára rozbaľuje nový iPhone.

Akonáhle otvorí balenie nového zariadenia, okamžite si všíma jeho matnú zadnú časť. Apple ju dokonca podľa všetkého ani nezabalilo do fólie. Dizajn teda hodnotí kladne. Ako sám uvádza, to čo videl na únikoch veľmi pekné nebolo.

To čo ale drží v ruke v konečnom spracovaní od Apple je už úplne iná úroveň. Vysoká kvalita spracovania a dizajn nových šošoviek ho evidentne veľmi oslovili. Neraz spomenul, že šošovky sú vystúpené o čosi menej ako v prípade predošlej generácie iPhonu, modelu XS. Môže za to predovšetkým hrubšie telo zhruba o pol milimetra, ktoré je aj cítiť pri používaní.

Hoci je zariadenie o čosi väčšie, pri používaní to pravdepodobne nikomu nebude robiť problém. Môže za to hlavne nová vylepšená batéria, ktorej kapacita sa zlepšila a výdrž v prípade modelu 11 Pro s 5,8″ je dlhšia až o 4 hodiny.

- Reklama -

Boli to len prvé dojmy

Petr vydal nové video už pred niekoľkými hodinami. Je teda jasné, že sa na ňom okrem základným prvotných informácii ešte veľa nedozvieme. Ako sám na konci hovorí, s novým produktom sa musí ešte zžiť a až potom príde rozsiahla recenzia. Sústrediť sa pravdepodobne bude v prvom rade na nové kamery respektíve fotoaparáty. Určite ale prinesie podrobnú recenziu všetkých noviniek, ktoré oproti predchodcovi, iPhonu XS nové zariadenie prináša. Už sa veru veľmi tešíme. Prvé dojmy vám samozrejme ešte počas dnešného dňa donesieme aj my.

Petr Mára rozbaľuje nový iPhone. Pozrite si prvé dojmy. - svetapple.sk
Petr Mára rozbaľuje nový iPhone. Pozrite si prvé dojmy. – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here