Určite poznáte ten slávny hit „Happy“, ktorý naspieval hudobník Pharrell Williams. Ten sa ako jedna z niekoľkých celebrít dostal do testovania hodiniek Apple Watch, čím ich vlastne aj tak trochu propaguje. Dnes nám táto celebrita ukáže, ako sa hodinky zapínajú a vypínajú na ruke bez toho, aby ste sa ich museli čo i len dotknúť.

Bez dotyku

Na následujúcom videu, ktoré pochádza z instagramu Pharrella Williamsa uvidíte, ako sa spoločnosti Apple, ktorá zdá sa myslela úplne na všetko, podarilo docieliť to, aby sa hodinky zapli a vypli po tom, ako ich dostanete do určitej polohy. Je to vlastne úplne jednoduché. Stačí vykonať ten klasický pohyb, pri ktorom sa chcete pozrieť na ciferník. Práve vtedy sa vám zobrazí obrazovka Apple Watch a ukáže vám čas. Tento spôsob funguje pravdepodobne na základe gyroskopu, ktorý zareaguje na to, keď zariadenie dostanete do zvislej polohy. Každopádne, nápad skvelý a držíme spoločnosti palce, aby boli skvelé aj predaje!

- Reklama -

Woah.

Video zveřejněné uživatelem Pharrell Williams (@pharrell),

 Zdroj: instagram

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.