Herná konzola PlayStation 5 je čoraz dostupnejšia. Kým takto pred rokom sa prakticky nedala kúpiť a ak ju mal niekto náhodou na sklade, pýtal si za ňu nehorázne peniaze, dnes sa jej predajcovia zbavujú v zľavách za fantastické ceny. Pokiaľ si chcete užiť kopec zábavy, túto ponuku na PS5 by ste si nemali nechať ujsť.

PlayStation 5 je vybavené brutálnym výkonom aj špičkovou grafikou, vďaka čomu si užijete tie najmodernejšie a najnáročnejšie herné tituly v tej najvyššej možnej kvalite. Táto herná konzola už samozrejme podporuje 4K hranie pri 120 FPS, vďaka čomu je všetko neuveriteľne plynulé a ostré.

PlayStation 5 sa zhruba pred rokom predávalo aj za 700 €, no dnes ho výrobca oficiálne ponuka od 549 €. Skvelou správou ale je, že dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite od 476 €, vďaka čomu ušetríte viac, ako 70 €. A to by bola škoda nevyužiť.

PlayStation 5
Zdroj: YouTube / GameSpot / SpawnPoiint (úprava redakcie)

Herná konzola od spoločnosti Sony sa vyznačuje svojim typickým dizajnom a tiež prítomnosťou Blu-Ray mechaniky, ktorú nemusia zamestnávať iba hry, ale napríklad aj filmy v tej najvyššej kvalite. Rovnako tak nájdete v útrobách hardvéru aj veľmi rýchle, až 825 GB SSD úložisko, na ktoré si môžete ukladať súbory, aj hry stiahnuté cez internetový obchod PlayStation Store.

PlayStation 5 sa dá kúpiť dokonca ešte lacnejšie 

PlayStation 5 digital edition
Zdroj: Sony

A ak vám náhodou táto ponuka nestačí, máme pre vás skvelú správu. PlayStation 5 sa dá totiž kúpiť ešte lacnejšie, pričom ušetriť môžete naozaj výrazne. Uskromniť sa však budete musieť s verziou bez spomínanej Blu-Ray mechaniky, ktorú výrobca označuje, ako „digitálnu“.

Takéto PS5 sa štandardne predáva od 499 €, no po kliknutí na tento odkaz ho získate od 409 €. To je úspora na úrovni ďalší, takmer 70 € oproti klasickej verzii s mechanikou. Niekomu to môže dávať zmysel, no treba myslieť na to, že hry do PlayStation 5 budete musieť nakupovať výhradne cez PlayStation Store. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods 2 kúpite na Alze neuveriteľne lacno. Stačí keď zadáte tento kód. Ponuka je časovo limitovaná
Môže ťa zaujímať
- Reklama -