Jeden z najväčších slovenských telekomunikačných operátorov, spoločnosť Telekom, prichádza s novinkou pre svojich zákazníkov. Počas aktuálneho hokejového šampionátu, ktorý sa odohráva v susednom Česku, zaradil do svojho portfólia výnimočný kanál – Hokej na JOJ, ktorý je k dispozícii od 10. mája, avšak len pre vybranú skupinu klientov. Informuje o tom portál Živé.

Tí, ktorí využívajú internetovú televíznu službu Magio TV, budú mať možnosť sledovať zápasy s minimálnym časovým posunom, vďaka čomu sa už nebude stávať, že váš sused bude kričať „Góóôl“ ešte predtým, než to vy uvidíte v televízii.

Charakteristickou črtou tohto nového kanálu je nižšie oneskorenie vysielaného signálu. V porovnaní s tradičnými metódami vysielania, ako je satelitná alebo IPTV, ponúka Hokej na JOJ značne rýchlejší prenos priamo z hokejových arén.

Omeškanie na úrovni troch sekúnd 

MS v Hokeji
Zdroj: YouTube / IIHF Worlds 2024

Zatiaľ čo pri bežnom internetovom vysielaní môže oneskorenie dosiahnuť až minútu, tento špeciálny kanál vám ukáže to, čo sa deje na ľade o cca 2 – 3 sekundy neskôr. To je extrémna rýchlosť.

Dôležité je však upozorniť na to, že tento unikátny kanál, ktorý nájdete na pozícii číslo 80 nie je možné zastaviť a ani spätne prehrávať.

Rovnako tiež potrebujete kvalitné internetové pripojenie, nakoľko bez neho môže byť oneskorenie výrazne vyššie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: Instagram má obrovský výpadok. Ľuďom miznú účty aj sledovatelia. Dotklo sa to aj vás?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJSvetApple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.