Apple vydalo pred niekoľkými dňami druhú beta verziu mobilného operačného systému iOS 10.3 a aj keď sa možno zo začiatku zdalo, že zmien je tu len málo, realita bola nakoniec iná. Zmien sa objavilo až 25 a niektoré sú ozaj super. Pripravili sme si pre teba jeden jednoduchý prehľad vďaka následujúcemu videu, ktoré ti prezradí všetky nové funkcie a hlavne všetko o nových funkciách!

iOS 10.3 beta 2

Ná následujúcom videu uvidíš 25+ nových funkcií, ktoré prináša mobilný operačný systém iOS 10.3 vo svojej 2 beta verzií, ktorá je len tak mimochodom už aj verejnou beta verziou. Medzi hlavné novinky patrí napríklad možnosť zmien ikoniek aplikácií bez toho, aby bolo nutné vydávať aktualizácie.

Ponúkne tiež väčšie úložisko vďaka novému AFS, ktoré by malo uvoľniť niekoľko cenných megabajtov, dočkali sme sa opravy chýb so zapínaním druhej šošovky fotoaparátu na iPhone 7 Plus pri optickom zoome či chyby, ktorá pomocou jednej správy poslanej cez iMessage vypla celý systém a ten zamrzol.

Noviniek je veľa a menovať by ich bolo zbytočné, navyše video sa lepšie pozerá a jedno tu zhodou okolností pre teba pripravené máme. Čo ďalšie prinesie veľká aktualizácia iOS 10.3? Pozrime sa na to!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here