“Mama, hoď mi prosímťa ovládač od TV, máš ho po pravej ruke na stole.” Táto veta už pravdepodobne v rodinách, kde bude používaná Apple TV nebude tak často znieť. Prečo? Spoločnosť Apple totiž vyrobila ovládač s pomerne vydareným dizajnom a ako ináč k vydarenému dizajnu patrí aj sklenená plocha. Tá je ale v tomto prípade kameňom úrazu. Môže sa totiž ľahko rozbiť a presne o tom sa presvedčil aj istý používateľ Reditu.

Krehkosť

Istý používateľ Reditu si svoju novú Apple TV príliš dlho neužil. Prečo? Po pár dňoch testovania a používania sa mu totiž podarila pomerne nepríjemná nehoda, kedy mu jeho ovládač od zariadenia spadol z výšky asi 60cm priamo na kachličky a tento na prvý pohľad nepríjemný pád neprežil. Ovládač má na prednej strane sklenenú plochu, ktorá sa po kontakte s tvrdými kachličkami jednoducho rozbila a ovládač, ktorého cena je približne 89$ ostal zničený aj keď sa dal naďalej používať.

- Reklama -

Na jednej strane je síce pravda, že nikomu by nemali ovládače padať na zem ale treba sa pozrieť na celú vec aj z druhej strany. Sem tam sa stane, že nejaký ten ovládač spadne priamo zo stola a ako môžeme vidieť na následujúcich záberoch, ten od Apple to pravdepodobne nevydrží. Je to dosť veľký nedostatok, ktorý žiaľ Apple neprekáža. Nevadí, na svete sa objavujú prvé obaly pre tento ovládač. Dostávame sa teda do doby, kedy budeme mať v gumených púzdrach aj naše ovládače!

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here