Do dnešného dňa sme nemali ani šajnu o tom, ako budú zabalené nové iPhony. Apple si okrem zariadení dá záležať aj na tom, v čom ich svojim zákazníkom ponúka. Krabičky, balenia, to ako je to vnútri naukaldané, toto všetko patrí do špeciálnej sekcie, ktorá má vlastné oddelenie v spoločnosti Apple. Áno, aj tie krabičky musí niekto navrhovať a navrhujú ich profesionálny dizajnéri. Pozri ako vyzerajú tie najnovšie!

Ako je to vlastne možné?

Nastáva tu teda otázka, ako je možné, že niekto videl nový iPhone skôr, ako sa vôbec začal predávať. Odpoveď na túto otázku je pomerne jednoduchá. Fotografie, ktoré boli len tak mimochodom zdielané na Čínskej sociálnej sieti Weibo vytvoril dealer pre spoločnosť Apple. Práve vďaka tomu nemal problém vidieť balenia a nové zariadenia skôr ako prvý majitelia, ku ktorým sa dostanú až 16. septembra.

Na fotografiách budeš môcť vidieť obe nové zariadenia, teda iPhone 7 a rovnako tak aj iPhone 7 Plus. Väčši iPhone je vo farbe Black, ktorá je matne čierna a nahrádza populárnu variantu Space Gray. Menší model je potom vo variante Jet Black, ktorá je celkom nová, vysoko-lesklá a vyzerá úžasne. Obe zariadenia teda môžeme vidieť v nezvyčajných farbách, ako vyzerajú ich balenia?

iPhone 7 - svetapple.sk

Novinka s fotografiou na krabici

Doteraz bolo zvykom fotiť nové iPhony na obaly z prednej strany, kde je zapnutý systém iOS, prípadne fotografia. Malo to svoj dôvod, akonáhle človek chytil krabičku do ruky, vedel presne, čo ho vo vnútri čaká a v kútiku duše mal chuť krabicu okamžite roztrhať a vytiahnuť iPhone. Tak ako sa naň pozeral na obale sa naň pozeral aj po zvyšok času, počas ktorého ho používal. Apple ale sem tam mení zaužívané zvyky a tradície a tak ako pozmenilo obal iPhonu 4S v roku 2011, kedy bol na prednej strane detail zariadenia, tak ho nezvyčajne pozmenilo aj tento rok.

Teraz tu už nájdeme iPhone odfotený zo zadnej strany. Predsa len spredu je to už staré známe. Oproti minuloročným modelom sa nič zásadné nezmenilo, no vzadu je to pomerne nové a vyzerá to o čosi lepšie. fotografie teda zachytávajú zariadenia z druhej strany. Lepšie tak vynikne ich farba. Vyzerá to skutočne dobre.

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

Dve farby balenia pre čierne iPhony

Apple kedysi používalo čierne balenia pre svoj iPhone. Posledným takýmto zariadením bol iPhone 5 z roku 2012. Odvtedy používa už len bielu, no tento rok sa opäť dočkáme čiernej krabičky. Tú dostane konkrétne iPhone, ktorý bude vo farbe Jet Black, teda v čiernej lesklej. Klasická verzia Black bude na fotke čierna, no balenie bude biele. Nevieme prečo Apple volilo takýto krok, či chce poukázať na novú čiernu alebo obe zariadenia od seba na predajných pultoch lepšie odlíšiť ale je to v podstate jedno. Obe balenia vyzerajú super.

Prečítajte si tiež  Všetky zariadenia s podporou iOS 13 dostanú iOS 14.

Rovnako tak super vyzerajú aj telefóny. Rozhodovanie medzi matnou a lesklou bude pre mnohých určite náročné. My sme síce rozhodnutí pre Jet Black ale treba zvážiť aj väčšiu šancu poškriabania a náchylnosť na otlačky prstov. Nech už je to teda akokoľvek, Apple tento rok opäť stanovilo latku veľmi vysoko. Nové iPhony k nám oficiálne dorazia už 23. septembra, pri čom my v redakcií ich budeme mať zrejme o čosi skôr. Nech už to teda bude, ako to bude, nechajme sa prekvapiť, moc sa na novinku tešíme a čo ty?

iPhone 7 Plus - svetapple.sk

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here