Všetkým je jasné, že ak chceš byť v dnešnej dobe cool, musíš byť Vintage. Na takéto produkty sa zameriava spoločnosť Burcado. Pokiaľ občas sleduješ filmy či seriály točené v tématike o jedno či viacero storočí dozadu, určite si si všimol, že v nich vystupujú vreckové hodinky. Vďaka Burcadu budeš môcť mať takéto hodinky aj ty a to všetko s nádychom 21. storočia!

Obal, ktorý musíš mať pokiaľ si Vintage či Hipster!

Nové púzdro spoločnosti Burcado premení hodinky Apple Watch na naozaj Vintage produkt. Vďaka vyklápaciemu obalu a retiazke, ktorá sa dá pripevniť k pútku nohavíc z nich urobí klasické vreckové hodinky, ktoré majú však LCD displej namiesto klasického ciferníku. Tento štýlový produkt, ktorý nemôže chýbať vo vrecku žiadneho hipstera sa dá zakúpiť už od 100$ do 5000$ v závislosti na tom, či budeš chcieť len pozlátený kryt alebo kryt vyrobený zo skutočného zlata a diamantov. Je len na tebe, aký máš vkus a rozpočet. Pokiaľ si tento doplnok k Apple Watch zakúpiš dostatočne rýchlo cez Kickstarter, ešte aj čosi ušetríš, tak neváhaj!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.