/* Header banner */

Nielen produkty spoločnosti Apple patria medzi vôbec najkrajšie na svete, ale taktiež aj obchody Apple Store, v ktorých sa tieto produkty predávajú. Prvý z nich bol otvorený v New Yorku ešte v roku 2001 a nám bolo všetkým jasné že Apple Store bude samo o sebe jedno z miest, na ktoré sa budeme chodiť pozerať. Apple produkty v ňom budú už len akýsi bonus, ktorý si budeme môcť zakúpiť. Vo švédskom Stockholme vyrastie práve nový Apple Store. Pozri sa na to, ako bude fantastická budova vyzerať!

Pozri si, ako bude vyzerať nový famózny Apple Store v Stockholme!

Ak patríš medzi najväčších Apple nadšencov a chcel by si si pozrieť v budúcnosti jeden veľmi zaujímavý Apple Store, ktorý sa nachádza u nás v Európe, pravdepodobne ti bude stačiť, ak si zoženieš jednodňovú spiatočnú letenku do Švédskeho mesta Stockholm. Apple tu ide vybudovať nový Apple Store a ako ukázalo na modeli obchodu, môžeme sa tešiť naozaj na nádhernú stavbu!

Vypracovanie bude samozrejme maximálne moderné a Apple použije najnovšie a najviac „trendy“ dizajnérske prvky a materiály. Ako môžeme vidieť na Applovskej video-prezentácií modelu nižšie, Apple nedbalo len na dizajn samotnej budovy či na jej interiér. Veľká pozornosť v tomto prípade patrila aj okoliu celého obchodu, či vlastne skôr komplexu. Nachádza sa tu veľa stromov či dokonca vodná plocha, vyzerá to úplne super!

Apple Store - svetapple.sk

Apple v posledných rokoch stavia a otvára jeden Apple Store za druhým a to hlavne preto, lebo vie, že o iPhone, iPad či MacBook je záujem jednoducho všade na svete a ľudia si tieto produkt chcú zakúpiť hneď ako je to možné. Práve preto ale treba vytvoriť miesta, ktoré budú na to určené a keďže reselleri pripravujú Apple o ušlé zisky, spoločnosť začína budovať viac obchodov. Možno sa teda niekedy v ďalekej budúcnosti dočkáme Apple Store aj u nás. V najbližších rokoch je to ale pomerne dosť nepravdepodobné!

/* Interscroller mobile ad 300x600 */

https://youtu.be/vyHtyY_3rPU

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.sk

Apple Store - svetapple.sk

 

 

Prečítajte si tiež  Šokujúca zmena: Apple predstaví AirTag až začiatkom roka 2021.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here