Dva dni po tom, čo spoločnosť Apple predstavila nielen nový iPhone, ale aj iPad či nové remienky pre Apple Watch, je marcový Apple Special Event zverejnený na YouTube kanáli Apple, rovnako aj na oficiálnom webe Apple.

Pozri si marcový Apple Special Event na YouTube

Keynote s názvom “Let Us Loop In” nám priniesla očakávaný a mnohými vysnený iPhone SE, ktorý sa dizajnom vyrovná iPhonu 5 či 5S a výkonom najnovšiemu iPhonu 6S nás prekvapil.

- Reklama -

Vysoký výkon vďaka procesoru A9 a koprocesoru M9, 12 megapixelový fotoaparát, 4K video, Apple Pay a samozrejme Touch ID potešia každého priaznivca štvorpalcových smartfónov. Veľký iPad Pro sa dočkal menšieho brata, 9,7 palcového iPadu Pro, ktorý sa sa zdá, je veľmi kompaktný a výkonný.

Noviniek sa dočkali aj inteligentné hodinky Apple Watch, ale bohužiaľ len nových remienkov. Aktualizácia operačného systému iOS s označením 9.3 bola dostupná hneď po skončení Keynote, ktorá medzi krátkym zoznamom noviniek obsahuje napr. Night Shift pre 64 bitové modely iPhonov a iPadov.

Samotná Keynote však tak trochu sklamala, pretože bola nielen oveľa kratšia ako predošlé, ale nemala to čaro. Všetko to bolo strohé a akoby predstavené narýchlo a dúfame, že podobné Keynote už Apple neodflákne a uvidíme veľkú šou, na ktorú sa budeme tešiť. Nie ako v utorok 21. marca, kedy Keynote skončila tak rýchlo, ako začala.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -