Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí na iPhone X čakajú, pravdepodobne by si asi ani nemal púšťať následujúce video! Ale nie, je to len paródia, ale určite ju netreba brať akokoľvek vážne. Aj na Apple sa dá niekedy zasmiať a v tomto prípade sa to absolútne podarilo. Pozri si predstavenie nového iPhonu X a ku koncu aj modelu 8/8 Plus slovami hejera, ktorý si urobil srandu azda úplne zo všetkého!

Vydarená paródia

Hoci je Apple parádne, má svoje nemalé rezervy. Jednou z nich je napríklad vysoká cenovka či dosť kontroverzná horná časť displeja na iPhone X. Vo videu uvidíš ale veľkú kritiku pomerne zaujímavej novinky, ktorú Apple nazýva ako AniEmoji.

Všetko je samozrejme spracované vo veľmi vtipnom formáte a určite sa na tom pobavíš, aj keď Apple nadovšetko miluješ. Nie všetko v živote treba brať úplne vážne. Nutné je ale podotknúť to, že vo videu svoju kritiku dostal aj iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Oba modely sa už predávajú, ale podľa autora si názov “8” nezaslúžia, skôr “7S”.

Pokiaľ ťa táto paródia aj tak neodradila od toho, aby si si iPhone X kúpil, v tom prípade ťa určite poteší informácia, že predobjednávky budú dostupné už tento mesiac. Menej ťa ale poteší to, že to bude až jeho koncom, konkrétne 27. októbra. K prvým zákazníkom sa najžiadanejšia tohtoročná novinka dostane až 3. novembra. Ešte si naň teda počkáme. Už dnes sa ale veľmi tešíme!

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here