Pokiaľ patríš medzi tých, ktorí na iPhone X čakajú, pravdepodobne by si asi ani nemal púšťať následujúce video! Ale nie, je to len paródia, ale určite ju netreba brať akokoľvek vážne. Aj na Apple sa dá niekedy zasmiať a v tomto prípade sa to absolútne podarilo. Pozri si predstavenie nového iPhonu X a ku koncu aj modelu 8/8 Plus slovami hejera, ktorý si urobil srandu azda úplne zo všetkého!

Vydarená paródia

Hoci je Apple parádne, má svoje nemalé rezervy. Jednou z nich je napríklad vysoká cenovka či dosť kontroverzná horná časť displeja na iPhone X. Vo videu uvidíš ale veľkú kritiku pomerne zaujímavej novinky, ktorú Apple nazýva ako AniEmoji.

- Reklama -

Všetko je samozrejme spracované vo veľmi vtipnom formáte a určite sa na tom pobavíš, aj keď Apple nadovšetko miluješ. Nie všetko v živote treba brať úplne vážne. Nutné je ale podotknúť to, že vo videu svoju kritiku dostal aj iPhone 8 a iPhone 8 Plus. Oba modely sa už predávajú, ale podľa autora si názov „8“ nezaslúžia, skôr „7S“.

Pokiaľ ťa táto paródia aj tak neodradila od toho, aby si si iPhone X kúpil, v tom prípade ťa určite poteší informácia, že predobjednávky budú dostupné už tento mesiac. Menej ťa ale poteší to, že to bude až jeho koncom, konkrétne 27. októbra. K prvým zákazníkom sa najžiadanejšia tohtoročná novinka dostane až 3. novembra. Ešte si naň teda počkáme. Už dnes sa ale veľmi tešíme!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.