V Apple milujú dizajn a potrpia si na ňom pri každom jednom produkte. Dôkazom toho je aj ochranné rúško/maska, ktorá bola navrhnutá pre zamestnancov technologického giganta. Dnes sa na ňu môžete pozrieť vďaka perfektnému videu od Unbox Therapy.

Pracovali na nej tvorcovia iPhonu či iPadu.

O tomto produkte sme vás informovali v nedávnom článku, kde sa nám podarilo dostať k exkluzívnym fotografiám. Dnes si môžete pozrieť rovno video v podaní obľúbeného youtubera.

Na ochrannom rúšku pracovali inžinierske tímy priemyselného dizajnu spoločnosti Apple. Sú to presne tí ľudia, ktorí stoja za produktami ako iPhone, iPad alebo Mac.

V každej krabici s textom „Designed by Apple in California“ nájdete 5 masiek. Všetky sú samostatne zabalené v špeciálnom papierovom puzdre, ktorého súčasťou sú aj piktogramy o správnom používaní.

Pred otvorením by ste si mali umyť ruky. Následne môžete rozbaliť masku a nasadiť si ju tak aby vám čo najlepšie prekryla nos a ústa. V bočných stranách sú integrované pásky na stiahnutie a lepšie upevnenie (podobne ako niektoré bežné rúška).

Celý produkt je vyrobený z troch kusov vysoko kvalitnej látky. Nosenie je podľa subjektívnych pocitov autora videa oveľa pohodlnejšie, než v prípade bežných masiek. Zaujímavé je, že sa dá použiť až 5x po sebe, no vždy ju musíte vyprať. Na výber je viacero veľkostí, takže si každý zamestnanec Apple príde na svoje.

Ak sa vám takýto spôsob ochrany zapáčil, máme pre vás zlé správy. Ako sme už viackrát avizovali, verejnosť sa k nemu zrejme nikdy nedostane. Všetko je určené len pre zamestnancov technologického giganta, čo je obrovská škoda. Koľko by podľa vás stála takáto maska vo voľnom predaji? Svoje tipy napíšte do komentára.

Prečítajte si tiež  iPhone 11 sa od dnešného dňa vyrába aj v Indii
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.