Spoločnosť Apple si zakladá na dokonalom dizajne a detailoch. Pri nových produktoch je zážitkom aj rozbaľovanie. Dnes sa na internete objavil unboxing ochrannej masky/rúška pre zamestnancov. Dizajnéri si dali skutočne záležať.

Unboxing ochranného rúška od spoločnosti Apple

Technologický gigant vytvoril špeciálny tím pracovníkov z oblasti inžinierstva a priemyselného dizajnu. Za úlohu dostali navrhnúť špeciálnu ochrannú masku (vrátane balenia). Jedná sa o ľudí, ktorí bežne pracujú na zariadeniach ako iPhone či iPad. Výsledok teda stojí za to.

Nové rúško sa skladá z troch vrstiev na filtrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich častíc. Zamestnanci (pre ktorých je určené) ho môžu použiť až päťkrát. Vždy však musí byť starostlivo umyté.

Celkový dizajn je jedinečný. Pracovalo sa so zreteľom na najvyššiu možnú ochranu a komfort používania. K dispozícií bude viacero veľkostí (na záberoch vidíme M/L). Všetko sa dá pochopiteľne „stiahnuť“ gumičkou.

Apple uskutočnilo starostlivý výskum a testovanie s cieľom nájsť tie najlepšie materiály na filtrovanie vzduchu. Rúška si vyrába samo a v následujúcich dvoch týždňoch ich začne distribuovať pre všetkých svojich zamestnancov v kanceláriách a v maloobchode.

Ako môžete vidieť na záberoch v našej galérii, jedinečné je aj balenie. Sáčok s maskou musíte v prvom rade vybrať z papierovej krabičky (nie je jasné, či sa tu nenachádza viac kusov).

Všade sa objavujú obrázky a piktogramy, ako pri rozbaľovaní akéhokoľvek iného produktu od Apple. Práve to sú detaily, pre ktoré túto spoločnosť obľubujeme. Čo hovoríte na dizajn vy? Chceli by ste takéto rúško?

zdroj

Prečítajte si tiež  YouTube na iPhone má veľký problém, ktorý lezie ľuďom na nervy. Stretávate sa ním aj vy?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.