Spoločnosť Apple si zakladá na dokonalom dizajne a detailoch. Pri nových produktoch je zážitkom aj rozbaľovanie. Dnes sa na internete objavil unboxing ochrannej masky/rúška pre zamestnancov. Dizajnéri si dali skutočne záležať.

Unboxing ochranného rúška od spoločnosti Apple

Technologický gigant vytvoril špeciálny tím pracovníkov z oblasti inžinierstva a priemyselného dizajnu. Za úlohu dostali navrhnúť špeciálnu ochrannú masku (vrátane balenia). Jedná sa o ľudí, ktorí bežne pracujú na zariadeniach ako iPhone či iPad. Výsledok teda stojí za to.

Nové rúško sa skladá z troch vrstiev na filtrovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich častíc. Zamestnanci (pre ktorých je určené) ho môžu použiť až päťkrát. Vždy však musí byť starostlivo umyté.

Celkový dizajn je jedinečný. Pracovalo sa so zreteľom na najvyššiu možnú ochranu a komfort používania. K dispozícií bude viacero veľkostí (na záberoch vidíme M/L). Všetko sa dá pochopiteľne “stiahnuť” gumičkou.

- Reklama -

Apple uskutočnilo starostlivý výskum a testovanie s cieľom nájsť tie najlepšie materiály na filtrovanie vzduchu. Rúška si vyrába samo a v následujúcich dvoch týždňoch ich začne distribuovať pre všetkých svojich zamestnancov v kanceláriách a v maloobchode.

Ako môžete vidieť na záberoch v našej galérii, jedinečné je aj balenie. Sáčok s maskou musíte v prvom rade vybrať z papierovej krabičky (nie je jasné, či sa tu nenachádza viac kusov).

Všade sa objavujú obrázky a piktogramy, ako pri rozbaľovaní akéhokoľvek iného produktu od Apple. Práve to sú detaily, pre ktoré túto spoločnosť obľubujeme. Čo hovoríte na dizajn vy? Chceli by ste takéto rúško?

zdroj

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here