Apple včera predstavilo hodinky, ktoré sú absolútnymi konkurentmi napríklad pre tie od juhokórejskej spoločnosti a samozrejme sú aj o niečo lepšie. Aj napriek tomu, že bežný človek ešte nemal možnosť hodinky vidieť a vyskúšať si ich na „vlastnej koži“, niekoľko vyvolených novinárov, sa k hodinkám dostalo už po konferencii a prinášajú vám Hands-on video!

Niečo nám na nich chýba!

Nové inteligentné hodinky Apple Watch priniesli naozaj nádherný a impozantný dizajn, ktorý sa môže rovnať kľudne tým luxusnejším hodinkám, ktoré zobrazujú „iba“ čas. Jedna vec sa nám predsa len nepáči! Nepáči sa nám konkrétne to, že doterajšie produkty Jablkovej spoločnosti disponovali veľkými Jabĺčkami na zadnej strane. Jasné, vieme, že to na týchto hodinkách z dôvodu rozmerov nie je možné, no aspoň malé Jabĺčko by tu mohlo byť. Hneď ako som sa totiž pozrel na Hands-on video, chvíľu som rozmýšľal či sa naozaj pozerám na iWatch!

apple-watch-pictures006
Na hodinkách nenájdete logo spoločnosti! – svetapple.sk

Výborný displej

Logo na hodinkách síce chýba no myslím si, že ide naozaj o drobnosť a Apple vie, prečo ho tam zbytočne „nepchalo“. Vecou, ktorú by som chcel naopak pochváliť, je na záberoch dobre viditeľný retina displej. Ten totiž disponuje pestrými farbami a dobrým rozlíšením, čo znamená, že aj osoby, trpiace horším zrakom nebudú mať problém rozpoznávať písmenká na zariadení! Poďme však už na samotné Hands-on video 🙂

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.