Je úplne iné, keď nám nové produkty predstavuje Apple a keď to robí nejaký recenzent prípadne si ich môžeme “ohmatať” naživo aj sami. Pozrite si Apple Watch Series 5 na prvých používateľských videách.

Pozrite si Apple Watch Series 5 na prvých používateľských videách.

Hoci by hodinky mali byť oficiálne dostupné až v piatok, 20. septembra, už dnes ich evidentne niektorí používatelia majú a hoci by ich nemali zverejňovať zdá sa, že niekto nerešpektoval prísne predpisy spoločnosti Apple.

Aj vďaka tomu si už dnes môžete pozrieť tento produkt naživo konkrétne v hliníkovej variante a s luxusným milánskym remienkom. Ich celkový dizajn by sme prirovnali k minuloročným Apple Watch Series 4. Na oko sa prakticky ničím nelíšia až kým nepríde téma displeja. Video veľmi pekne ukazuje, ako vyzerá always-on displej. Musíme povedať, že sa Applu skutočne podaril nakoľko je dobre čitateľný aj v situáciach, kedy je jeho jas stiahnutý a za normálnych okolností by bol úplne vypnutý.

Netvrdíme síce, že je to funkcia, po ktorej túžil každý používateľ, drvivá väčšina ale práve kvôli stále zapnutému displeju (aj keď omnoho menej kvalitnému) kupovala konkurenčné produkty. To čo môžete na videu vidieť ďalej je napríklad ďalšia hardvérová a tiež softvérová vycyhtávka, kompas. Autor s vami prejde aplikáciu a vy uvidíte čo sa v nej konkrétne nachádza.

- Reklama -

To je v podstate všetko. Apple Watch Series 5 nie sú priamym nástupcom Apple Watch Series 4. Sú len vylepšenou verziou do dokonalosti čo oceňujeme. Ide o produkt, ktorý by nemal používateľ meniť raz za rok. Skôr sa Apple zameriava na majiteľov Apple Watch Series 3 a starších. Uvidíme, či bude mať novinka na trhu úspech. Pomôcť by jej mohli nové titánové a keramické verzie. Tie vyzerajú obzvlášť luxusne. Čo poviete vy? Páčia sa vám nové Apple Watch Series 5 alebo nie?

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here