iPhone 12 Pro Max a Dolby Vision HDR video

Blíži sa zima a spolu s ňou aj turistika v zasnežených horách. O nasledujúce video sa postaral talentovaný youtuber Links TV. Zaobstaral si úplne nový iPhone 12 Pro Max a vybral sa na výlet do zamrznutej prírody (miesto nepoznáme), kde preveril schopnosti fotoaparátu a kamery. Nakoľko sa jedná o profesionála, výsledok stojí za to.

Na vznik videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie, bola použitá výhradne technika od spoločnosti Apple. O kvalitné 4K Dolby Vision HDR video sa postaral iPhone 12 Pro Max s iOS 14.3 beta 1 (podpora ProRaw) a všetok materiál bol zostrihaný v programe Final Cut Pro X na počítači Mac mini.

Počas necelých deviatich minút uvidíte schopnosti počas dňa i noci. Všimnite si nádherné farby, ktoré dokázala zachytiť 12MP šošovka 6,7″ smartfónu.

Tak isto je fascinujúca aj práca optickej stabilizácie senzorov. Obraz nie je v žiadnom bode roztrasený a pôsobí, ako by bol natočený na profesionálnu kameru za tisíce eur.

Je fascinujúce, že niečo takéto dokážete vytvoriť so smartfónom, ktorý zmestite do vrecka nohavíc. Apple sa posunulo s posledným iPhonom 12 Pro Max na úplne inú úroveň a už teraz sa nevieme dočkať budúcoročného upgradu.

Čo hovoríte na video od Links TV vy? Páči sa vám? Svoje názory nám napíšte do komentára.

Prečítajte si tiež  Google Bard je online. Najväčšieho konkurenta ChatGPT si môžete vyskúšať zadarmo
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.