iPhone 12 Pro Max a Dolby Vision HDR video

Blíži sa zima a spolu s ňou aj turistika v zasnežených horách. O nasledujúce video sa postaral talentovaný youtuber Links TV. Zaobstaral si úplne nový iPhone 12 Pro Max a vybral sa na výlet do zamrznutej prírody (miesto nepoznáme), kde preveril schopnosti fotoaparátu a kamery. Nakoľko sa jedná o profesionála, výsledok stojí za to.

Na vznik videa, ktoré si môžete pozrieť nižšie, bola použitá výhradne technika od spoločnosti Apple. O kvalitné 4K Dolby Vision HDR video sa postaral iPhone 12 Pro Max s iOS 14.3 beta 1 (podpora ProRaw) a všetok materiál bol zostrihaný v programe Final Cut Pro X na počítači Mac mini.

- Reklama -

Počas necelých deviatich minút uvidíte schopnosti počas dňa i noci. Všimnite si nádherné farby, ktoré dokázala zachytiť 12MP šošovka 6,7″ smartfónu.

Tak isto je fascinujúca aj práca optickej stabilizácie senzorov. Obraz nie je v žiadnom bode roztrasený a pôsobí, ako by bol natočený na profesionálnu kameru za tisíce eur.

Je fascinujúce, že niečo takéto dokážete vytvoriť so smartfónom, ktorý zmestite do vrecka nohavíc. Apple sa posunulo s posledným iPhonom 12 Pro Max na úplne inú úroveň a už teraz sa nevieme dočkať budúcoročného upgradu.

Čo hovoríte na video od Links TV vy? Páči sa vám? Svoje názory nám napíšte do komentára.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.