Petr Mára a iPhone 12 Pro Max

Ešte predtým, ako si pustíte nasledujúce video, mali by ste vedieť niekoľko dôležitých informácií. iPhone 12 Pro Max je v prvom rade lepší ako iPhone 12 Pro a netýka sa to len veľkosti displeja či batérie, ale aj fotoaparátov a kamery.

Tieto rozdiely sú dôležité hlavne pre skutočných profesionálov, no ak ste len bežným spotrebiteľom, nemusia vás trápiť. Zrejme si ich ani nevšimnete.

- Reklama -

Petr Mára sa pozrel na svoj testovaný iPhone 12 Pro Max z trochu iného pohľadu a priniesol nám komplexnú recenziu, kde sa venoval všetkým jeho benefitom. Youtuber je známy svojou rozsiahlou znalosťou o spoločnosti Apple a dovolíme si tvrdiť, že tejto firme rozumie omnoho lepšie, ako väčšina z nás.

Aj preto by ste si mali pozrieť jeho posledné video skôr, než sa rozhodnete pre kúpu konkrétneho zariadenia. Určite vám pomôže vo výbere.

Na záver len doplníme, že s Petrovými tvrdeniami/poznatkami súhlasíme a čoskoro vám prinesieme aj naše vlastné recenzie pre všetky iPhony 12. V súčasnosti už finišujeme s testom štandardného 6,1″ modelu. Do komentára nám napíšte, pre ktorú verziu ste sa rozhodli vy.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.