Petr Mára a iPhone 12 Pro Max

Ešte predtým, ako si pustíte nasledujúce video, mali by ste vedieť niekoľko dôležitých informácií. iPhone 12 Pro Max je v prvom rade lepší ako iPhone 12 Pro a netýka sa to len veľkosti displeja či batérie, ale aj fotoaparátov a kamery.

Tieto rozdiely sú dôležité hlavne pre skutočných profesionálov, no ak ste len bežným spotrebiteľom, nemusia vás trápiť. Zrejme si ich ani nevšimnete.

Petr Mára sa pozrel na svoj testovaný iPhone 12 Pro Max z trochu iného pohľadu a priniesol nám komplexnú recenziu, kde sa venoval všetkým jeho benefitom. Youtuber je známy svojou rozsiahlou znalosťou o spoločnosti Apple a dovolíme si tvrdiť, že tejto firme rozumie omnoho lepšie, ako väčšina z nás.

Aj preto by ste si mali pozrieť jeho posledné video skôr, než sa rozhodnete pre kúpu konkrétneho zariadenia. Určite vám pomôže vo výbere.

Na záver len doplníme, že s Petrovými tvrdeniami/poznatkami súhlasíme a čoskoro vám prinesieme aj naše vlastné recenzie pre všetky iPhony 12. V súčasnosti už finišujeme s testom štandardného 6,1″ modelu. Do komentára nám napíšte, pre ktorú verziu ste sa rozhodli vy.

Prečítajte si tiež  Petr Mára vám prezradí, aké sú AirPods Max po 3 týždňoch testovania
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.