Aj napriek tomu, že iPhone 6 bol predstavený len pred niekoľkými hodinami, internetom sa už šíria rôzne ohlasy a informácie. Nám sa podarilo nájsť na videoportáli YouTube oficiálne videá na Apple iPhone 6 a iPhone 6 Plus! 

Kontroverzný, väčší, skvelý

Toto sú podľa nás tri výstižné slová, ktoré nám prezrádzajú, aký vlastne nový iPhone 6 je. Kontroverzný je určite po stránke dizajnu, na ktorý si budeme pravdepodobne mnohí dlho zvykať, no myslíme si, že raz nastane ten zlom, kedy sa nám novinka naozaj začne páčiť. Druhou zaujímavosťou je výrazné navýšenie uhlopriečky displeja a to dokonca v dvoch variantoch. Apple pravdepodobne nemal na výber a kvôli záujmu na Blízkom Východe musel urobiť niečo, čo sa niektorým z nás taktiež nemusí páčiť. Skvelý, to si myslíme, že vystihuje každý iPhone v každom smere. Kto si ho totiž kúpi tak určite neoľutuje!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.