Herný svet bude mať svoj najbližší sviatok už 25. septembra. Na svoje si prídu najmä fanúšikovia legendárnej Mafie. Pôvodná hra dostane remake a nebude sa týkať iba novej grafiky či enginu. Pozrite si perfektné porovnanie, ktoré vám prezradí viac!

Mafia Definitive Edition

Herné štúdio Hangar 13 prepracovalo všetky diely Mafie. Týka sa to aj prvej časti z roku 2002. Tá pôsobí na dnešnú dobu zastaralo a mladšia generácia ju vôbec nezachytila. To sa však zmení. Už 25. septembra príde veľký remake s označením „Definitive Edition“.

Titul obdrží modernejšiu grafiku a tak isto engine. Príbeh a scény sa nijako zásadne nemenia, no nezostanú úplne rovnaké. Všetky úpravy by mali byť v prospech hrateľnosti. Nechajme sa prekvapiť. NA následujúcom videu môžete vidieť perfektné porovnanie novej a starej Mafie.

My v redakcii sa na hru veľmi tešíme. Čakáme na ňu celé mesiace. Hoci zo začiatku zrejme nebude dostupná na operačný systém macOS, časom by sa to mohlo zmeniť.

Na zariadeniach od Apple si môžete spustiť napríklad Mafiu II alebo Mafiu III. Definitive Edition by bolo logické pokračovanie tradície. Ako ná vás tento titul pôsobí?

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.