Pozrite si prvú reklamu na AirPods Max

Len pred pár hodinami sme vám priniesli článok o tých najdrahších bezdrôtových slúchadlách AirPods Max, aké nájdete v ponuke technologického giganta. Apple medzičasom zverejnilo propagačné video + prvú reklamu na YouTube. Diváka vtiahne priamo do vesmíru.

Presne 90 sekúnd dlhý spot má názov „Journey into Sound“ a zobrazuje osobu, ktorá si užíva dokonalú kvalitu prehrávania zvuku v nových AirPods Max. Tak ako vždy, Apple použilo minimum textu a informácii. Firma sa snažila útočiť na emócie.

https://youtu.be/YZNearcOsXg

Ak by ste si chceli pozrieť niečo zaujímavejšie, v ďalšom videu vysvetľuje Evans Hankey (viceprezident pre priemyselný dizajn) a Gary Geaves (viceprezident pre akustiku) všetky novinky a detaily súvisiace s AirPods Max. V pozadí hrá skladba „Empty Dancefloor“ od skupiny Soulwax.

https://youtu.be/FXI_-OesT3A
Prečítajte si tiež  Druhá séria For All Mankind dorazila na platformu Apple TV+
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here