Ako už určite viete, pravidelne zverejňujeme videá, na ktorých je vidieť progres stavby budúceho sídla Jablkovej spoločnosti. Dnešné video je ešte čerstvé, keďže pochádza z 23.12.2014. Pozrite sa s nami na to, ako v súčasnosti vyzerá Apple Campus 2 alebo SpaceShip. Komplex naberá svoje črty naozaj rýchlo. Zrejme bude stáť skôr, ako diaľnica z Bratislavy do Košíc! 🙂

Apple Campus 2

Apple si dáva naozaj záležať na svojich produktoch, no ináč to nie je ani pri jeho sídle. Apple Campus 2 rastie ako z vody a od začiatku stavby je na ňom vidieť naozaj obrovský kus práce. Pozrite si video, na ktorom uvidíte posledný pokrok, zaznamenaný 23.12.2014, a teda tesne pred sviatkami, čo znamená, že ide o veľmi čerstvé zábery. Len tak mimochodom, komplex sa bude rozkladať na ploche vyše 11 000 metrov štvorcových a celé to bude stáť 160 miliónov amerických dolárov. Okrem iného je možne vidieť aj prezentačnú budovu, kde budú predstavované produkty. Čo poviete? Páči sa vám Apple Campus 2?

- Reklama -

 

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.