Ako už určite viete, pravidelne zverejňujeme videá, na ktorých je vidieť progres stavby budúceho sídla Jablkovej spoločnosti. Dnešné video je ešte čerstvé, keďže pochádza z 23.12.2014. Pozrite sa s nami na to, ako v súčasnosti vyzerá Apple Campus 2 alebo SpaceShip. Komplex naberá svoje črty naozaj rýchlo. Zrejme bude stáť skôr, ako diaľnica z Bratislavy do Košíc! 🙂

Apple Campus 2

Apple si dáva naozaj záležať na svojich produktoch, no ináč to nie je ani pri jeho sídle. Apple Campus 2 rastie ako z vody a od začiatku stavby je na ňom vidieť naozaj obrovský kus práce. Pozrite si video, na ktorom uvidíte posledný pokrok, zaznamenaný 23.12.2014, a teda tesne pred sviatkami, čo znamená, že ide o veľmi čerstvé zábery. Len tak mimochodom, komplex sa bude rozkladať na ploche vyše 11 000 metrov štvorcových a celé to bude stáť 160 miliónov amerických dolárov. Okrem iného je možne vidieť aj prezentačnú budovu, kde budú predstavované produkty. Čo poviete? Páči sa vám Apple Campus 2?

 

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.