Unavuje vás, že musíte stále dobíjať váš iPad alebo iPhone, alebo to, že musíte vymazať niečo z vášho Apple zariadenia lebo nemáte dostatok voľného miesta? Ak áno prečítajte si náš článok a možno nájdete riešenie na váš problém. Space Pack je užitočný obal, ktorý vám s tým dokáže pomôcť. 

Čo je Space Pack?

Space Pack pre iPad Mini, iPhone 6 a 6 Plus sú veľmi užitočné obaly, ktoré kombinujú externú batériu a úložisko. Obaly vám ukážu koľko miesta máte ešte voľného vo vašom iPhone a koľko batérie vám ešte zostáva. V ponuke sú v kapacitách 32, 64 a 128 GB. Ich ceny sa pohybujú od 150 do 300 dolárov, v závislosti na kapacite a modeli. Možno sa vám to môže zdať veľa, avšak zamyslite sa nad tým, prečo majú takú cenu akú majú. Podľa nás je cena primeraná, keďže sa nejedná o obyčajný obal na iPhone, iPod alebo iPad. Spacestation je univerzálna externá batéria s úložiskom s rovnakým rozsahom kapacity úložiska. Cena sa tiež pohybuje medzi 150 a 300 dolármi.

- Reklama -

Druhy obalov

Ukážeme vám aj druhy obalov. Ako vyzerajú a upresníme vám ich cenu. Posúďte sami ich vzhľad. Možno sa vám natoľko zapáčia, že si niektorý z nich budete chcieť kúpiť.

1. Obal pre iPad – Cena: $199.95

2. Obal pre iPhone 6 – Cena:  $149.95

3. Obal pre iPhone 6 Plus – Cena:  $149.95

 Zdroj:9to5mac.com

 

 

- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.