Spoločnosť Apple nám len pred pár týždňami oznámila skutočné ceny svojich nových hodiniek Apple Watch, ktorých najdrahšia verzia vyrobená z 18-karátového zlata stojí presne 10 000$. Ide o naozaj vysokú sumu a Tim Cook argumentoval tým, že cena zlata je v súčasnej dobe naozaj vysoko. To však vôbec nie je pravda!

Video

Určite vás zaujíma rovnako ako nás to, prečo hodinky, ktoré si človek kúpi ako spotrebný produkt stoja 10 000$. Áno je na nich použité zlato, ale cena tohto zlata sa odhaduje na približne 1000$. Už od oznámenia cien je nám jasné o čo ide, keďže hodinky predáva spoločnosť Apple a nie konkurencia. Každopádne sme stále nepočuli finálne stanovisko spoločnosti na privysokú cenu hodiniek. Zdá sa však, že naň už ani nemusíme čakať. Na internete sa objavilo video s (falošným) Timom Cookom, ktorý vám vysvetlí, ako to vlastne s tými hodinkami Apple Watch Edition za 10 000$ je. Určite to neberte vážne ide len o vtip, každopádne je to veľmi vydarený vtip!

- Reklama -

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.