Aj keď to zo začiatku predaja hodiniek Apple Watch dokonca vyzeralo tak, že ich nedostane do maloobchodných predajní, zdá sa, že všetky takéto špekulácie sú už minulosťou. Cupertinsky gigant totiž uzavrel zmluvu s maloobchodným reťazcom Best buy, ktorý bude už od 7. augusta ponúkať hodinky Apple Watch Sport a Apple Watch vo svojich 100 predajniach a na svojich internetových stránkach www.bestbuy.com.

Prvý maloobchod s Apple Watch

Best Buy by sa týmto pádom mal stať úplne prvým maloobchodom, ktorý bude po Apple predávať tieto zariadenia. Konkrétne by sme sa mali dočkať 16 modelov, ktoré budú zo začiatku dostupné v asi 100 pobočkách po celej Amerike.

Neskôr by však malo pribudnúť ďalších 200 pobočiek (Niekedy v období pred Vianocami, čo je celkom logické) a počas celého tohto obdobia bude možné hodinky zakúpiť aj na internetovej stránke predajcu: www.bestbuy.com, čo je asi najpohodlnejšie riešenie.

Žiaľ o tom, kedy uvidíme nové hodinky od Apple u nás či v susednom Česku zatiaľ nepadlo ani len slovo, čo je celkom škoda.

Pokiaľ si to vezmeme z istého hľadiska, hodinky boli predstavené praktiky pred rokom a aj keď ich predaje začali asi 3 mesiace dozadu, stále je celkom divné, že sa Applu nepodarilo ani zďaleka nasýtiť všetky trhy.

Nevadí, dúfajme, že budeme môcť v dohľadnej dobe ohľadom tohto produktu písať len pozitívne správy!

Apple Watch Siri - svetapple.sk
Apple Watch Siri – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  Čo sa udialo na marcovej Keynote?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.