Po výzve pre černošskú históriu a rovnosť a lunárny nový rok sa do Apple Watch už čoskoro dostane ďalší challenge. Aktivita pre hodinky ponúkne novú výzvu s názvom Heart Month Activity Challenge. Pre jej odomknutie bude nutné splniť 30-minútový tréning v rámci pohybového kruhu presne 14. februára.

Prečítajte si tiež  Do Apple Watch už čoskoro dorazia nové výzvy aktivity

V rámci osláv „mesiaca srdca a lásky“ bude Apple ponúkať tematický obsah aj v obchode App Store, aplikácii Apple TV, Apple Podcasts a Apple Books.

Po splnení výzvy bude každý používateľ odmenený špeciálnym odznakom pre apku Aktivita a novými nálepkami pre Správy.

Apple Watch challenge

Od 14. februára bude Apple Fitness+ obsahovať aj špeciálnu sekciu 30-minútových energizujúcich cvičení spolu s novou epizódou Time to Walk, v ktorej vystúpi bývalý šampión zmiešaných bojových umení Georges St-Pierre. V našich končinách je však ešte stále Apple Fitness+ oficiálne nedostupnou záležitosťou.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Môže ťa zaujímať
- Reklama -