Hoci je pravda, že na Slovensku pôsobia už celkovo 4 mobilný operátori, nám sa zatiaľ podarilo získať informácie čo sa týka iPhonu 8, iPhonu 8 Plus a tak isto iPhonu X iba od jedného. Je to Telekom, ktorý je pripravený na to, aby dostal všetky jablkové novinky ku svojim zákazníkom čo najskôr. Prečítaj si viac ohľadom dostupnosti noviniek na našom trhu.

Telekom a nový iPhone 8/8 Plus

Tak ako každý rok si budeš môcť aj teraz v Telekome predobjednať nový iPhone vďaka čomu sa k nemu dostaneš medzi úplne prvými na našom trhu. Je to veľmi lákavé avšak ako to presne je? Informácie ponúklo pre server TouchIT.sk práve Slovenské zastúpenie tohto operátora. V prvom rade by si mal vedieť, že predobjednávky na novinku už boli spustené. Od 22. septembra (samozrejme aj dnes) si môžeš naklikať na oficiálnej stránke operátora akýkoľvek iPhone 8 či iPhone 8 Plus. Telekom objednal množstvo pamäťových a farebných variant. 

Do predaja príde telefón 29.9.2017. Teda už o 4 dni by mali Slovenskí zákazníci získať svoje nové zariadenie. Je otázne, či sa v tento deň dostane ku všetkým. Všetci dobre vieme, že začiatok predaja nových iPhonov býva veľmi ťažký a Apple trpí väčším dopytom, ako ponukou. Nové iPhony budú teda na našom trhu už čochvíľa.

Čo iPhone X?

Najaktuálnejšia časť článku je samozrejme tá vyššie. Čo ale iPhone X, ktorý môže byť ešte väčším lákadlom pre zákazníkov, nakoľko ide o revolučný model? No, ten by sa mal podľa informácií do predobjednávok dostať 27. októbra a oficiálny predaj začne 3. novembra. Ceny iPhonu X pre jednotlivé paušály Telekom zverejní až v dobe spustenia predobjednávok. Aj v tomto prípade platí všeobecný fakt obmedzených skladových zásob. Znamená to teda, že sa môže stať, že nie každý dostane telefón v spomínaný dátum. Predsa len pôjde o ťažko dostupný model a to nie len u nás!

Apple Watch LTE

Poslednou diskutovanou témou sú Apple Watch LTE, je to skvelá novinka a zo začiatku to vyzeralo, že u nás o nej nebudeme ani len počuť avšak Slovenské zastúpenie Telekomu to vidí ináč a podľa informácií urobí všetko preto aby sa dostali do predaja. Pre operátora je predaj tohto zariadenia veľmi atraktívny a nakoľko eSIM podporuje aj materský Deutsche Telekom je celkom jasné, že by zavedenie do predaja nemal byť väčší problém. To či sa ale tohto produktu dočkáme tento rok, budúci rok a či vlastne vôbec ešte len uvidíme.

Prečítajte si tiež  Nielen iPhone. USB-C dostanú v budúcnosti aj ďalšie Apple produkty

Zatiaľ si môžeš pozrieť video od Touch IT, v ktorom vystupuje Michal Korec z Telekomu. Tak čo, tešíš sa? Kto už predobjednal?

Zdroj: TouchIT.s

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.