Jeden z najpresnejších analytikov na svete, Ming-Chi Kuo (presnosť 75 %) vydal novú správu, v ktorej zhrnul očakávania budúceho smerovania spoločnosti Apple. Technologický gigant chystá viacero zaujímavých zariadení, medzi ktoré patrí aj ohybný iPhone.

O tomto produkte už počúvame dlhé roky, avšak doposiaľ sme nezistili žiadne presné špecifikácie. Zariadenie by sa malo objaviť v predaji niekedy v roku 2023 a zákazníci sa môžu tešiť na veľký, až 8″ displej. Apple si od tohto produktu sľubuje, že ho v prvom roku predaja dodá svojim zákazníkom v počte 20 miliónov kusov.

V Cupertine budú s najväčšou pravdepodobnosťou spolupracovať so spoločnosťou Samsung, ktorá by mala byť výhradným dodávateľom OLED ohybných zobrazovacích jednotiek. Práve Samsung dnes patrí medzi najväčších výrobcov ohybných smartfónov a tak toto partnerstvo dáva zmysel.

Apple si dá samozrejme pri takomto zariadení mimoriadne záležať na kvalite, materiáloch a celkovej použiteľnosti. Prvý ohybný iPhone musí byť úplne bezchybný a vyladený do posledných detailov. Ako iste viete, súčasné zariadenia z tohto segmentu nie sú zďaleka dokonalé a trpia rôznymi „pôrodnými bolesťami“.

Napíšte nám do komentára, či by ste privítali príchod ohybného iPhonu, alebo vám takýto smartfón v ekosystéme spoločnosti Apple nedáva zmysel.

Z nášho pohľadu sa jedná o výborný nápad, avšak firma musí byť mimoriadne opatrná, aby sa na ambicióznom produkte nepopálila. Veríme však, že kompetentní vedia do čoho idú. Nechajme sa prekvapiť.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJ9to5mac
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.