Apple už relatívne dávno odkúpil hudobného giganta Beats za neskutočné 3 miliardy dolárov. Dnes môžme vidieť prvé plody práce, na ktorých mala svoj podiel aj Jablková spoločnosť! Pozrite si úplne nové slúchadlá Beats Solo 2 Wireless, cez ktoré bude počúvanie hudby opäť o niečo väčší zážitok! 

Bezdrôtové Solo 2

Nové slúchadlá od Beats, alebo Apple (vyberte si sami), neponúkajú takmer žiadne novinky oproti tým klasickým Beats Solo 2. Vlastne jedinou novinkou je prenášanie hudby do nich pomocou rozhrania Bluetooth, ktoré by malo fungovať až do diaľky 10 metrov! Tieto slúchadlá vám umožnia, čo sa týka ovládania, vlastne všetko to, čo EarPods. Znamená to teda, že si cez ne zatelefonujete, prepnete hudbu či zvýšite/znížite hlasitosť práve prehrávanej skladby, či hovoru. Výdrž batérie je veľmi slušná. Slúchadlá vydržia až 12 hodín prehrávania hudby, no pokiaľ by sa vám počas tejto doby vybili, netreba sa báť, stačí si k smartfónu pripojiť originálny kábel, ktorý k ním dostanete a môžte počúvať ďalej. Cena týchto slúchadiel taktiež pravdepodobne poteší. Stoja totiž rovnako ako do teraz Beats Solo 2 (káblové) a teda 199$. Páčia sa vám? 🙂

b b2 b4 b6 b7

Prečítajte si tiež  Apple Watch Ultra sa nedočkajú dôležitej inovácie. Apple zlyhal na plnej čiare
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.