Už od začiatku predaja hodiniek Apple Watch bolo jasné, že nám ukážu nový smer a dajú tak prácu ďalšiemu množstvu spoločnostiam, ktoré vyrábajú príslušenstvo pre iPhone. Práve tieto hodinky budú mať možnosť vymieňania náramkov, čo znamená, že si budete môcť zvoliť aj iných výrobcov ako Apple!

Nový trh

S predstavením  hodiniek sa otvoril nový trh výrobcom príslušenstva pre smartfóny. Práve Apple Watch nám totiž umožnia meniť si svoje náramky a ako sa zdá taktiež sa budú vyrábať obaly pre kovové telo hodiniek. Ešte pred začatím predaja tohto produktu sa tak treba pripraviť na naozaj enormné množstvo príslušenstva a remienkov, ktoré budú dostupné práve k týmto hodinkám. Ľudia si totiž veľmi radi „šperkujú“ svoje Jablkové zariadenia a Apple Watch jednoznačne nebude výnimkou!

dwidssssss
Nových remienkov bude stále viac a viac! – svetapple.sk

DWISS

Netrvá dlho, kým sa objavia prví výrobcovia, ktorí sa rozhodnú vstúpiť na trh s príslušenstvom, aj dnes tu už máme na indegogo jeden z prvých rozbiehajúcich sa „stratupov“ vôbec. Autori týchto náramkov a silikónového krytu, zháňajú 30 000 € na rozbeh značky. Pokiaľ by ste si chceli náramok kúpiť, pripravte si 19 $.

dwiss

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.