Slovenské ceny za Apple Watch Series 6 sme priniesli v tomto článku. Na výber (pravdepodobne) nebudú iné verzie, ako tie hliníkové. Čo keby ste si ich ale kúpili niekde v zahraničí? Koľko stoja najdrahšie Apple Watch Series 6 prípadne Apple Watch Hermes? Nie je to lacný špás.

Najdrahšie Apple Watch Series 6

Začneme tým „dostupnejším“ produktom. Základná cena Apple Watch Series 6 so 44mm displejom a silikónovým remienkom štartuje na 447€ (nemecký Apple Online Store).

Pokiaľ sa však pozrieme na možnosti v Apple Watch Studio (konfigurátor), zistíme, že sa tu dajú zvoliť aj podstatne drahšie prevedenia.

Začneme materiálom, z ktorého je vyhotovené telo. Najexkluzívnejšiu verziu tvorí titán (nad nehrdzavejúcou oceľou). Oproti hliníkovému modelu zaň zaplatíte o 400€ viac.

Aby to ale celé pôsobilo skutočne hodnotne, musíte mať k dispozícií správny remienok. Najdrahší je „Black Link Bracelet“ z nehrdzavejúcej ocele. Príplatok? Ďalších 400€!

Pokiaľ si to celé spočítame, najdrahšia možná konfigurácia štandardných Apple Watch Series 6 sa pohybuje na úrovni 1246,70€. To je oproti základnému prevedeniu takmer trojnásobne viac! Najdrahšie hodinky sú však tie od Hermes.

Najdrahšie Apple Watch Hermes

Ako iste viete, technologický gigant už niekoľko rokov spolupracuje aj s prémiovou dizajnérskou spoločnosťou Hermes. Takéto Apple Watch spoznáte podľa luxusných kožených remienkov.

Akonáhle si otvoríte ponuku, na výber máte viacero modelov v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. Ani jeden sa nepohybuje pod cenovou úrovňou 1000€. Najlacnejšie Apple Watch Hermes začínajú na 1295,45€.

Oproti tým najdrahším to nie je až tak zásadný rozdiel. 44mm verzia (nehrdzavejúca oceľ) s prémiovým remienkom „Single Tour Deployment Buckle“ vás bude stáť 1539,85€.

Na spotrebnú elektroniku je to celkom dosť. Na druhej strane si ale treba uvedomiť, že človek, ktorý si ich bude môcť dovoliť nebude mať s podobnou čiastkou vôbec žiaden problém. Išli by ste niekedy do takéhoto prevedenia? Napíšte nám do komentára!

Prečítajte si tiež  iPhone 13 dominuje ako celosvetovo najpredávanejší smartfón. Konkurencia sa na jeho úspech nechytá
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.