Slovenské ceny za Apple Watch Series 6 sme priniesli v tomto článku. Na výber (pravdepodobne) nebudú iné verzie, ako tie hliníkové. Čo keby ste si ich ale kúpili niekde v zahraničí? Koľko stoja najdrahšie Apple Watch Series 6 prípadne Apple Watch Hermes? Nie je to lacný špás.

Najdrahšie Apple Watch Series 6

Začneme tým „dostupnejším“ produktom. Základná cena Apple Watch Series 6 so 44mm displejom a silikónovým remienkom štartuje na 447€ (nemecký Apple Online Store).

- Reklama -

Pokiaľ sa však pozrieme na možnosti v Apple Watch Studio (konfigurátor), zistíme, že sa tu dajú zvoliť aj podstatne drahšie prevedenia.

Začneme materiálom, z ktorého je vyhotovené telo. Najexkluzívnejšiu verziu tvorí titán (nad nehrdzavejúcou oceľou). Oproti hliníkovému modelu zaň zaplatíte o 400€ viac.

Aby to ale celé pôsobilo skutočne hodnotne, musíte mať k dispozícií správny remienok. Najdrahší je „Black Link Bracelet“ z nehrdzavejúcej ocele. Príplatok? Ďalších 400€!

Pokiaľ si to celé spočítame, najdrahšia možná konfigurácia štandardných Apple Watch Series 6 sa pohybuje na úrovni 1246,70€. To je oproti základnému prevedeniu takmer trojnásobne viac! Najdrahšie hodinky sú však tie od Hermes.

Najdrahšie Apple Watch Hermes

Ako iste viete, technologický gigant už niekoľko rokov spolupracuje aj s prémiovou dizajnérskou spoločnosťou Hermes. Takéto Apple Watch spoznáte podľa luxusných kožených remienkov.

Akonáhle si otvoríte ponuku, na výber máte viacero modelov v rôznych veľkostiach, tvaroch a farbách. Ani jeden sa nepohybuje pod cenovou úrovňou 1000€. Najlacnejšie Apple Watch Hermes začínajú na 1295,45€.

Oproti tým najdrahším to nie je až tak zásadný rozdiel. 44mm verzia (nehrdzavejúca oceľ) s prémiovým remienkom „Single Tour Deployment Buckle“ vás bude stáť 1539,85€.

Na spotrebnú elektroniku je to celkom dosť. Na druhej strane si ale treba uvedomiť, že človek, ktorý si ich bude môcť dovoliť nebude mať s podobnou čiastkou vôbec žiaden problém. Išli by ste niekedy do takéhoto prevedenia? Napíšte nám do komentára!

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.