Rapper nahral svoj album priamo v Apple Store

0
Prince Harvey - svetapple.sk

Pokiaľ sa spýtaš hocijakého profesionálneho hudobníka na to, aký počítač je pre jeho prácu najvhodnejší, pravdepodobne dostaneš jednu a tú istú odpoveď minimálne v 70% prípadoch. Áno, nebude to žiadne iné zariadenie ako legendárny Mac, ktorý jednoducho ponúka všetko to, čo potrebuješ. Rapper Prince Harvey mal však smolu, pretože mu jeho Mac ukradli a druhý počítač nefungoval. Vymyslel iný spôsob ako nahrať svoj album aj počas finančných problémov!

Album nahral v Apple Store

Do obchodov Apple Store zvyčajne chodia návštevníci obzerať či nakupovať produkty alebo obzerať obchod ako taký. Veľmi často sa nestretneš s rapperom stojacim pred iMacom, ako rapuje do obrazovky počítača. Avšak pokiaľ by si v uplynulých týždňoch navštívil Apple Store SoHO, ktorý je len tak mimochodom jeden z najpopulárnejších na svete, mohol si tento podivný zjav vidieť na vlastné oči. Rapper jednoducho nemal na výber a tak sa rozhodol vyskúšať možnosť nahrávania práve v obchode a podarilo sa!

Prince harvey - svetapple.sk

Prince harvey – svetapple.sk

Samozrejme to, že niekto stojí v obchode v ktorom pracuješ a rappuje do jedného z počítačov si jednoducho nemôžeš nevšimnúť a tak zamestnanci prišli za ním a spýtali sa čo to vlastne robí. Rapper všetko vysvetlil a so zamestnancami sa následne skamarátil. Tí mu okrem iného prezradili aj to, ako ukladať svoj album s tým, že mu ho automaticky prečisťovaní systém Macov, ktoré sú v predajni nevymaže. Všetko si uschoval do koša, čo je jediné miesto, ktorému sa systém vyhýba.

Album sa teda úspešne podarilo dotiahnuť do konca a v dnešnej dobe si ho už môžeš vypočuť aj ty. Prince Harvey mu dal meno PHATASS, čím chcel vyjadriť vďaku spoločnosti Apple a samozrejme skvelému personálu Apple Store, bez ktorého by album nikdy nevzniklo. Názov PHATASS totiž znamená Prince Harvey At The Apple Store Soho :).

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk