Petr Mára patrí medzi najlepších českých technologických YouTuberov. Jeho špecializácia sú prevažne Apple produkty ale je aj veľkým fanúšikom príslušenstva či elektromobilov. Toto je recenzia od Petra Máru na BEATS / AIRPODS / BOSE / SONY / SONOS. Čo je pre vás to najlepšie?

Recenzia od Petra Máru na BEATS / AIRPODS / BOSE / SONY / SONOS.

Dnešná doba je plná technológii a niekedy sa v nich ťažko orientuje. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorí si radi vypočujú kvalitnú hudbu, tento článok, respektíve video by ste si mali pozrieť až do konca. Týka sa predovšetkým lepších reproduktorov a slúchadiel, medzi ktoré patrí aj novinka od spoločnosti Apple.

- Reklama -

Petr Mára sa pozrel lepšie na tieto reproduktory a slúchadlá, ktoré môžete aktuálne zakúpiť na trhu. Hlavnú úlohu tu ale hrajú úplne nové AirPods Pro, ktoré prišli na trh iba nedávno.

Môžeme prezradiť aj to, že ide o takú malú recenziu produktu v porovnaní s alternatívami od iných výrobcov. Okrem toho vo videu môžete vidieť napríklad konkurenčné slúchadlá od spoločnosti Sony. Tie sú podobné technológiami, schopnosťami ale aj cenou.

BEATS, AIRPODS, BOSE, SONY, SONOS.
Recenzia od Petra Máru na BEATS : AIRPODS : BOSE : SONY : SONOS.

Tak isto tu má svoje obsadenie aj firma Beats. Tú už ale nejaký ten piatok vlastní Apple a tak sa dá povedať, že ide o skoro toho istého výrobcu.

Stolné reproduktory sú potom značky Sonos. Pokiaľ neviete čím potešiť svojho blízkeho, ktorý miluje hudbu pod vianočným stromčekom, mohli by ste ho obdariť práve niečim takýmto.

Kvalitná audio sústava je v dnešnej dobe pomerne dostupná položka. Firmy dokážu vyrobiť produkty s tak neuveriteľným zvukom, že človek až neverí, že vychádza z ich kompaktných rozmerov a tvarov. Nemusí to stáť pri tom všetkom ani tak veľa peňazí. Viac sa už dozviete v samotnom videu…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.