Služby sú budúcnosť Applu. Pravda, budeme potrebovať iPhone, iPad či MacBook. Tieto produkty už ale nebudú hlavný zdroj príjmov. Ten bude čoraz častejšie pochádzať práve z Apple Music, Apple TV+, AppStore a podobne. Tento rok rekordné služby Applu zarobili 11 miliard dolárov!

3Rekordné služby Applu zarobili 11 miliard dolárov

Rekordné služby Applu zarobili 11 miliard dolárov. – svetapple.sk

Myslíte si, že ich ani nepoužívate a pri tom to robíte denne. Reč je o službách ako internetový obchod AppStore, kde si kupujete aplikácie a programy pre váš iPhone/iPad, hodinky Apple Watch či počítače Mac. Rovnako tak tu máme stále úspešnejšiu službu Apple Music, kde si za smiešny mesačný poplatok môžete užívať toľko neobmedzenej hudby, koľko len chcete.

Už onedlho rozšíri brány portfólia aj nová, televízna služba, ktorá sa má volať Apple TV+. Apple na nej intenzívne pracuje a dostať by sa mala aj k nám a to už ku koncu roka 2019. Toto všetko sú dôkazy, že Apple na službách pracuje a venuje im nemalú pozornosť. Táto pozornosť si teraz vyslúžila svoje ovocie. 2. štvrťrok 2019 bol najziskovejší v oblasti služieb. Cupertino zaznamenalo rekordy. Dokopy je to viac ako 11 miliard dolárov.

Späť
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here