Mobilné aplikácie nám neustále prinášajú služby, ktoré sa nám snažia zjednodušiť náš každodenný život. Výnimkou nie je ani česká aplikácia PalmApp, ktorá prináša pre mnohých ľudí revolučnú novinku. Ako píše portál Mediaguru, peniaze z výplaty budete môcť minúť skôr, než vám vôbec prídu na účet.

Hľadáte kvalitný transparentný kryt pre svoj iPhone? Na Loopi.sk ho nájdete. V ponuke je za skvelú cenu a zaplatiť zaň môžete rýchlo a bezpečne cez Apple Pay. (reklama)

- Reklama -

Celé to funguje na pomerne zaujímavom princípe. PalmApp dáva firmám a ich zamestnancom možnosť čerpania výplaty na základe odpracovaných hodín. Peniaze teda môžete minúť skôr, ako by vám za normálnych okolností prišli na účet.

Technológia bola úspešné spustená na českom trhu a jednou z najväčších spoločností, ktoré ju začali používať, je napríklad nábytkárska spoločnosť Sconto. Pre PalmApp však český trh pochopiteľne nie je konečný a preto svoj nápad rozširujú ďalej do sveta.

PalmApp už funguje aj na Slovensku

PalmApp
Zdroj: Mediaguru / PalmApp

Hneď prvá krajina, ktorá bola vybraná pre expanziu je naše Slovensko. Služba tu funguje od septembra minulého roka, no jej internetové stránky sú pripravené aj v anglickom, nemeckom či španielskom jazyku.

„Zámerom našej online služby je umožniť zamestnancom, aby dostali kedykoľvek zaplatené za už odpracované hodiny, ako je to bežné napríklad v USA alebo vo Veľkej Británii. A zároveň pomôcť spoločnostiam vzdelávať svojich zamestnancov o ich finančnom zdraví. Finančná stabilita zamestnancov znižuje fluktuáciu zamestnancov a tlak na zvyšovanie mzdových nákladov,“ povedal CEO a zakladateľ PalmApp Petr Ladžov.

Aplikáciu môžeme považovať aj za akýsi nový druh firemného benefitu, ktorý však dáva perfektný zmysel. PalmApp je k dispozícii v App Store aj Google Play a prináša možnosť prispôsobiť si prostredie presne podľa požiadavok konkrétnej firmy.

Používateľ si môže vybrať potrebnú sumu v niekoľkých jednoduchých krokoch, pričom má neustály prehľad o výške nárokovej časti odpracovanej mzdy alebo uskutočnených výberoch.

PalmApp sa teraz zameriava na investíciu do B2B marketingu, pričom sa zameriava na malé, stredné ale aj veľké spoločnosti. Čo hovoríte na tento nápad vy? Dajte nám vedieť do komentára.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -